Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Druhy ptáků >> 

Typy racků

Každý, kdo strávil nějaký čas na pláži uznává racků jako nepostradatelný prvek pobřežní zkušenosti. I když může vypadat prakticky totožné s náhodnému pozorovateli , nejméně 28 rozdílných typů racků obývají Severní Ameriku sám ; Tyto úklidová ptáci toulají se ve velikosti od asi 1 nohou v délce 2 1/2 nohy , a také mohou být rozlišeny na základě barvy.
Kalifornie racek

Tento středně velký racek má zajímavou historii , Pták státu Utah , je připočítán s pomáháním brzy mormonských osadníků v oblasti odrazit opravdový mor cvrčků . Jejich těla jsou téměř úplně bílé, i když mají nějaký šedý na zádech a křídlech . Jejich žluté zobáky mají charakteristický černý kruh kolem nich v blízkosti špičky . Oni jsou nalezení v mokrých vnitrozemských oblastech západní části Severní Ameriky , jako jsou bažiny a jezera , a v rozporu s tím, co jejich název napovídá , ve skutečnosti obývají Kalifornie pouze v zimě, po jejich sezónní migrace .
Common Gull

společný racek tvoří tři odlišné geografické populace - jeden ve východní Eurasie , další v západní Eurasie atřetí - tzvMew racek - na Aljašce a západní Kanadě . U 17 až 18 palců na délku , tito ptáci jsou menší než většina racků . Mají krátké , kuželovité zobáky s nazelenalým odstínem na jejich žluté barvy . Jejich peří je převážně bílá na spodní straně a šedý na zádech . Jako většina racků , jsou všežravci a hledat jak žijí kořist a neživé zdroje obživy
Ring - účtoval racek

Racek delawarský rozsah široko daleko. ; Jejich přirozené prostředí se klene velká část obou Severní a Střední Americe , a mohou být občas nalézt v Evropě & quot; . tuláků & quot; Oni se nalézají na obou USA a jižních kanadských pobřeží , stejně jako podél Velkých jezer. V zimě obývají místa jako daleký jih a zámoří Kubě a na Havaji . Jedná se o vysoce sociální racci i při non- chovu časy , a pravidelně účastní hravými aktivitami jako je například pád předmětů za letu a zametání je zpět do vlastnictví před objektů může dopadl na zem . Oni jsou obvykle 18-22in. dlouho , aprsten, který jim dává jejich jméno se nachází na špičce zobáku .
Racek

Tato neobvykle velký racek, který se pohybuje okolo 26 palců na délku, je také všestranný . To se daří nejen v pobřežních oblastech Asie , Severní Americe a západní Evropě , ale adaptovali se na život ve větších vnitrozemských městech taky. Některé druhy jsou stěhovavé , zatímco jiní stojí pat v chladnějších měsících , včetně těch, které se na chladné Velkých jezer. Z taxonomického hlediska , až osm nebo málo , jak existují dva odlišné druhy sleďů racků , v závislosti na ornitolog byste se poradit . Mají charakteristickou světlou kruh kůže kolem každého oka .

Copyright © www.421948.com