Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> křečci >>

Jak si vyrobit 3D Origami dům pro křečky

křečci rádi, že nové hračky a místa, která plazit dovnitř a prozkoumat . Vytvořte 3D origami dům přidat do svého křečka klec . Dům vyžaduje dva kusy čtvercového papíru a nějaké lepidlo , aby se udržela pohromadě . Dům je vyrobena z papíru , takže to může být vyměněny, jakmile to začne dostat znečištěné nebokřeček začne žvýkat otvory ve stěnách . Věci, které budete potřebovat
2 kusy 12 - palcový náměstí papírové
Lepicí tyčinka
Nůžky
Zobrazit více Instrukce
Budování dům
1

Složte horní třetině první list papíru dolů . Zmačkání a rozvinout . Opakujte s dolní třetině papíru .
2

Otočte papír o 90 stupňů . Znovu opakuji záhyby s horní a dolní třetiny papíru .
3

Přeložte horní poloviny -palec papíru dolů a stiskněte bytu . Přeložte spodní poloviny -palec papíru a stiskněte plochou .
4

Přeložte horní třetinu papíru se na brankovišti . Přeložte spodní třetinu papíru až na brankovišti .
5

Přeložte horní levý roh dolů v úhlu 45 stupňů . Zmačkání a rozvinout . Přeložte spodní levý roh až na 45 stupňů . Zmačkání a rozvinout . Opakujte tyto kroky s horním a dolním pravém rohu .
6

Složte půl palce na levé straně palců záhybů a rozvinout . Přeložte půl palce na pravé straně palců záhybů a rozvinout .
7

Otevřete horní a dolní poloviny papíru o 90 stupňů .
8

Press horní a dolní třetiny levé straně papíru v směrem k sobě po dříve provedených záhybů při skládání na levé straně papíru . Sklopte konec levé straně papíru podél dříve vyrobené půl palce brankovišti. Opakovat se na pravé straně papíru .
Budování střechy
9

Opakujte kroky 1 a 2 z § 1 se druhý list papíru . Přeložte horní a dolní třetiny papíru dolů podél záhybů a stiskněte plochou .
10

přeložte levý horní roh dolů o 45 stupňů . Složit v pravém horním rohu dolů o 45 stupňů . Přeložte pravý dolní roh až o 45 stupňů a složit na levý spodní roh až o 45 stupňů . Rozložte spodní rohy .