Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> křečci

Jak se připravit na Hamster Cage

Křečci jsoumalé zvíře volbou pro mnoho nových majitelů domácích zvířat . Ačkoli malý , tito hlodavci potřebují hračky apěkné klec žít v too.Hamsters jsou samotářská zvířata a měly by být umístěny pouze individuálně , nebo budou bojovat o území , často až do smrti . Věci, které budete potřebovat klipart klec nebo akvárium s obrazovkou nahoru
misce
láhev vody
Cage liniové
Spací dům nebo Huť
Křeček žvýkat hračky
Zobrazit více návod dovolená 1

nákup nebo shromáždit všechny dodávky potřebujete pro křečka klec . Pokud si zakoupíte nové položky , podívat online a pokuste se najít soupravy , aby se ujistil , že máte vše, co potřebujete . Některé obchody dá balíček sleva .
2

případě potřeby Sestavte klec . Opláchněte dovnitř a ven , zda používáte klec nebo akvárium , i když jsou zcela nové . Používejte jen kapku ruční mýdlo a opláchněte a osušte .
3

Místo noviny v dolní části křečka klec nebo akvárium pomoci s kontrolou moči . Tím se také ušetří čas při úklidu .
4

Šíření nějaký smetí kolem klece na horní straně novin . Použijte Aspen čipy nebo recyklované noviny , křečci rádi hrabat .
5

umístěte misku s jídlem v kleci křečka od spaní chaty . Křečci chtěli mít stashes v různých oblastech . To bude skrýš na spaní chatě , takže udržet jídlo misku pryč nechám ho , že tam je další skrýš .
6

máchání a naplňte láhev s vodou , přidat nějaké vitamínykřeček potřebuje . Pověste láhev na bezpečném místě, odděleně od nouzových východů . Křečci vyšplhat na lahve s vodou a může tlačit na víko akvária . Ujistěte se, želáhev je zavěšen dostatečně nízká, abykřeček může stát na všech čtyřech pít .
7

Uspořádat hračky v jedné oblasti křečka klec a umístěte spící chata v klidném koutě . Křeček hračky jsou důležité , protože tato malá zvířata milují práci . Kolo je v pořádku , ale není nutné .
8

Vložte křečka v jeho nové klece a zajištěné víko nebo ukončení s bezpečnostními klipy . Křečci jsou zvědaví , budou tlačit nebo žvýkat svou cestu ven , pokud je necháte .

Copyright © cs.xzhbc.com