Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet Hmyz

Jak krmit Fireflies

Chytání světlušek jezábavná letní aktivity pro děti , kteří se mohou těšit držení hmyz ve svých rukou a jejich udržování ve sklenici dívat se na ně svítit celou noc . Zatímco světlušky jsou neškodné a mohou být uchovávány v zajetí , je to nejlepší pro Firefly být propuštěn po několika dnech . Do té doby , se týkala děti mohou chtít nabídnout jídlo pet Firefly . Pokyny dovolená 1

Uchovávejte v zajetí světlušky do sklenice nebo nádoby , která má horní obrazovky nebo spoustu děr přiznat, že čerstvý vzduch . Bez čerstvého vzduchu k dýchání , sesvětluška nebude schopen přežít i na jednu noc .
2

umístěte mělkou misku nebo uzávěr láhve do sklenice s malým množstvím pitné vody . Ujistěte se, ževoda je mělká , aby zajistily, žesvětluška nespadá do misky a utopit .
3

Smíchejte trochu teplé vody s vysokou koncentrací jemného cukru a umístěte ji v jiném mělké misky nebo čepici . Světlušky živí především na nektar a vodu s cukrem jenejlepší náhrada za přirozené nektaru .
4

Poskytovat světlušky s malými slimáky , moučných červů nebo jiných malých hmyzu v případě potřeby . Světlušky se živí menšími , s měkkým tělem hmyzu , ale nejedí maso často , takžesvětluška může nebo nemusí vybrat k jídlu hmyzu , které jsou nabízeny .

Copyright © cs.xzhbc.com