Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> pet Ještěrky

Jak si vyrobit domácí Inkubátory pro Leopard Gecko vejce

zverimexu inkubátor pro Leopard Gecko vejce mohou být příliš drahé a nemusí fungovat stejně jako domácí inkubátoru. Máte-li vytvořit svůj vlastní gekon vejce inkubátor , budete mít mnohem větší kontrolu nad velikostí , relativní vlhkosti a teploty , což usnadňuje úpravy nastavení a udržet vejce zdravé . Věci, které budete potřebovat
polystyren krabice
Topení pad klipart teploměr
vermikulitu nebo rašeliníku
vody mister
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Kupte si polystyrénovou krabici . Mnoho pet obchody , nebo i fastfoody budou mít tyto krabice na skladě a bude pravděpodobně vám je zdarma . Ujistěte se, žebox je dost obsahují vejce velké a dost malý na to , aby se vešly pohodlně do nádrže svého gecko . Měli byste se také ujistit,box je stabilní , protožekrabice s otvory nebo chatrných stran může zlomit a poškodit vejce .
2

Umístěte vyhřívací pod poli . Je životně důležité, abyteplota v poli zůstávají poměrně konzistentní , takže používat teploměr pro sledování teploty často .
3

Zvolte teplotu inkubátoru . Inkubační teplo vajec určí pohlaví mláďat . Vejce se inkubují mezi 86 a 88 stupňů Celsia přinese muži , zatímco vejce inkubovat mezi 80 a 84 stupňů Celsia přinese ženy . Střední teplota nebo změny v teplotě bude mít za následek smíšené pohlaví skupinou mláďat . Nikdy nedovolte, abyinkubátor jít pod 80 stupňů Celsia nebo nad 90 stupňů Celsia .
4

Umístěte vermikulitu nebo rašeliníku do inkubátoru . Ujistěte se, že je tu dost tohoto substrátu na pokrytí vejce téměř úplně . Budete potřebovat, aby se vermikulit vlhký po celou dobu , ale to by se nikdy nestanou mokrý . Použijte pane k zamlžení na vermikulit denně po kontrole hladiny vlhkosti . Pokud máte obavy, že budete zapomenout , můžete také použít automatickou pane a nastavte ji na hodnotu zamlžení vejce nebo dvakrát denně , v závislosti na tom, jak vlhkéklec je .
5

Umístěte vejce v vermikulitu . Odolejte pokušení zvednout a podívat se na vejce opakovaně . Při manipulaci s vejci občas se jim neublíží , neustále otáčet s nimi může .

Copyright © cs.xzhbc.com