Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> pet Ještěrky >> 

Levné způsobů, jak vybudovat Iguana Cage

Použití více cenově dostupné materiály nebo zjednodušení konstrukce klece mohou pomoci snížit náklady na budování klec pro Leguán zelený ( Iguana iguana ) . Vzhledem k tomu, iguana klece jsou obvykle zakázku postavený tak, aby vyhovovaly brankáře , ještěrku a prostor k dispozici , z nichž každý je poněkud jedinečný . To znamená, že jen málo strategie, postupy nebo materiály jsou vhodné pro snížení nákladů ve všech případech . V důsledku toho je třeba použít tyto strategie k vlastní situaci.
Základní Cage Navrhnout

Většina Iguana klece jsou v podstatě velké boxy, postavené z uzavřených dřeva, plastu, skla, kovu, drátu nebo kombinace tři. Klec musí být přístupné a snadno se čistí, takže hladké povrchy jsou preferovány. Jak leguáni může překročit 6 noh na délku , vyžadují skříň velikosti klece . Mladé ještěrky potřebují 55- až 75 - galon akvária ; dospělí vyžadují, 6 - noha-vysoký klece s 50 metrů čtverečních plochy a více . Klec bude muset být schopen pojmout tepelné lampy, UV světla , teploměry, a velké lezecké větve a okouny . Iguana klece vyžadují větrání , alenezbytná částka se liší od situace na situaci. Klec uloženy v klimatizované místnosti vyschne příliš mnoho ventilací; klec ve vlhkém suterénu bude potřebovat další ventilaci.
úspory design

I když je třeba vždy zajistit všechny potřeby vašeho domácího mazlíčka a snažit se mu co nejvyšší kvalitu života je to možné, váš rozpočet bude hrát roli při určování úrovně vybavení zahrnutých v kleci . Vodopády a živé stromy jsou hodné doplňky pro váš leguán kleci , ale nejsou nutné, a výrazně zvýšit klece náklady. Kromě toho , tyto položky zabírají místo a vyžadují zvětšit velikost klece , aby se zabránilo shlukování . Udržujte svůj Iguana klec od stávat přeplněná
Cenově dostupné materiály

Pokud vytváříte vašeho leguána je stanoviště sami, materiály představují většinu nákladů . ; nakupovat za nejlepší ceny. Zvolte ekonomickou hardware nad pojistného; zvážit nákup " poškrábání a promáčknutí, " materiály a příslušenství - například tepelnou lampu s ohnutým krytu . Protože náklady na různé materiály se liší od jedné geografické oblasti dodruhé, nahradit jeden pro druhého: Pokud je cena dřeva ve vaší oblasti vysoká , stavět klec z plastu. Namísto nákupu drahé lezení větve , sbírat a připravit své vlastní pobočky . Dávejte pozor při prodeji na posuvné skleněné dveře, které můžete použít místo klece stěn.
Repurposing existujícího Šatní skříň

Máte-li náhradní skříň či koupelnu , je může být schopen převést do leguána klece. Stále budete muset poskytnout leguána s vytápění a osvětlení , lezení bidýlka a vodní nádobí , ale budete také muset podniknout kroky k ochraně místnosti před poškozením. Nicméně , protože nemusíte budovat strukturální pole , můžete použít tenké materiály, které sníží náklady na prostředí. Například, zatímco budete potřebovat tři čtvrtiny palce plastové fólie postavitvolně stojící klec , čtvrt palce plast stačí k ochraně šatníku stěny z úniků a poškození.

Copyright © www.421948.com