Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> pet Myši >> 

Do Myši Bite ?

Myši mají 16 zubů , které rostou po celý život. Domácký fantazie myši , ačkoli oni jsou obecně považovány za neagresivní a tolerantní , mohou kousat ze strachu , nepřátelství nebo neznalosti . Máte-li obavu, žepet myš může kousnout , přístup a PET myš s vatovým tampónkem, dokud důvěřující forem lidské hlodavec dluhopisů.
Správné Mouse Manipulace

Malé děti mohou mít někdy těžkou ruku při mazlení myši , a to má potenciál znepřátelit myš strachu , což vede ke kousnutí. Myši nemají nejsilnější zrak , takžepřístup překvapení nebo chytit bez předchozího upozornění může vylekat a vyvolat jeden sousto . Nikdy vyzvednout myš za ocas , protože by mohlo ublížit a vyděsit ho . Dalo by se dostat trochu . Ujistěte se, že tě vidím blížit a vyzvednout od nabírání v břiše .
Pokud myš kousne Spojené

Pokud bykousnutí myší , je důležité, aby se zlobit s ním nebo třást myš z ruky zahnat ho. Místo toho , zastavit , co je žaloba podaná sousto o , a zabránit tomu, myši dále . Jemně zdvihmyš s zadní prstu uklidnit tvor . Práce vybudovat vztah důvěry s pet myší přes běžně čištění klece zvířete , pohybující se kolem pomalu dovnitř a mluví tiše. Lepení s mladými myší , jako je tento se snižuje pravděpodobnost, že kousání , jak oni zrají .

Copyright © www.421948.com