Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> pet králíků >> 

Jak se zbavit mrtvého králíka

Ať už hrozbě ztráty milovaného domácího mazlíčka , nebo nešťastnou náhodou se divoké zvíře , mrtvý likvidace zvířenepříjemné a nežádoucí fuška . Seznámení se s lidskými a pet zdravotní problémy , místních zákonů a různých možností se alespoň dostanete přes to hladce . K dispozici jsou mírně odlišné obavy o mrtvých volně žijících králíků srovnání domácích králíků .
Home Likvidace

Když se váš mazlíček zemře ,upřednostňovaná možnost bývá doma pohřeb . Bohužel, toto je nezákonné v mnoha místech a nemožné pro obyvatele bytu . Pokud je legální ve vaší oblasti - a za zvířevelikosti vašeho králíka - budete muset vybrat místo , které je nepřístupné pro psy a velké volně žijící zvířata. Musíte kopat díru tak hluboko , že to nebude narušovat otevřena od počasí nebo způsobit zápach nebo problém se škůdcem . Jak hluboko závisí na klimatu a půdy typu, ale počítat s minimálně tří metrů. Vyhněte se oblastem v blízkosti studní nebo užitných potrubí.
City Kanalizace

I když je to často odporný pet milenci , většina amerických měst nabízí mrtvých zvířatech pick- up servis zdarma. Musíte volat oddělení kanalizace naplánovat odstranění a umístěte zvířat Curbside a uvnitř pytle na odpadky . Jedná se o možnost volby pro silniční zabil nebo rozloží zvířat.
Animal Services

Většina měst a hrabství oddělení živočišných služeb přijímám zesnulé divoká a domácí zvířata k dispozici včetně těch, které znáte, nebo podezření provádět infekční onemocnění . Tato metoda je obvykle ten váš kraj ministerstva zdravotnictví doporučí . Služby zvířat obvykle požadují, abymrtvé zvíře bude umístěna uvnitř uzavřené pytle na odpadky a dodáno do zařízení . Zavolejte ještě čas, aby zajistily, že vaše zařízení přijímá zemřelých zvířat určených k odstranění a potvrdit jeho dodání politiku. Některé nabíjenínominální poplatek za tuto službu.
Veterinář

Téměř všechny AVMA akreditované veterináři přijímám zesnulého mazlíčka a volně žijících zvířat pro likvidaci . Většina dodat těla zvířat v zájmovém chovu na mazlíčka krematoria a dá vám možnost mít popel vráceny. Pokud odejdou divoké zvíře kostru s veterinářem , musí oznámit smrt řízení volně žijících živočichů státní agentury . Většina veterinářů účtovat poplatek za likvidaci mrtvých zvířat.
Soukromé pohřební nebo kremace

Některá města mají soukromě provozované pet hřbitovy a komerční pet krematoria . Budete muset koupit pozemek na pohřeb , nebo zaplatit poplatek za kremaci a návrat popela . Tyto podniky nemají obvykle přijímají rozloží zvířata.
Zdravotní problémy

Rukojeť zemřelých divokých králících, co nejméně je to možné , a umyjte si ruce po každém kontaktu důkladně . Králíci a jejich paraziti mohou nést celou řadu nemocí, které ovlivňují ostatní zvířata a lidi , včetně tularemie a dýmějový mor . Zatímco vztekliny je u králíků vzácný , je to možné . V případě, že králík zemřel v setkání se zvířetem , nebo po vykazují neobvyklé chování , obraťte se na svého veterinárního lékaře a místní oddělení živočišných služeb. Pokud máte dotazy týkající se správné a legální likvidaci případných zejména zdraví lidí nebo zvířat se obraťte na USDA nebo místní státní zemědělské rozšíření služby.

Copyright © www.421948.com