Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet plazi >> 

Levné způsoby vytápění Reptile tank

Pokud budete mít plazů , je důležité znát správné teploty a množství světla potřebné pro tento druh. Neexistuje žádný nedostatek speciálních produktů pro ohřev plazů klece , ale tam jsou levné alternativy, které mohou pracovat stejně dobře . Neohrozí bezpečnost ve vaší snaze najít levný zdroj topení . Budete potřebovat teploměry nebo kolem nádrže pro sledování teploty v dané oblasti
přirozeného slunečního světla

nejlevnější způsob, jak ohřívat plaza nádrž . - Když budete potřebovat dodatečné tepelné a světelné zdroje - je pomocí přirozeného slunečního světla . V přírodě ,intenzita slunečního záření ačas roku řídit úroveň plazů činnosti a chovu chování. Dejte svůj plaz tolik přirozené sluneční světlo , jak je to možné , přičemž se v úvahu, že přímé sluneční záření může způsobit, že nádrž , aby se stal příliš horká.
Žárovky Spojené

Máte-li náhradní lampu kolem dům, mohl byste dát použít vytápění vašeho plaza nádrže během dne. Samozřejmě , že je to v závislosti na konfiguraci lampy , takžežárovka může správně ohřívat nádrž . Přestože žárovky jsou vyřazeny výrobci , jsou k dispozici . Čím vyššípříkon , tím většíteplo faktor . Dbejte na to , aby vaše lampa je dimenzován na příkon žárovek , které používáte . Nastavte světlo správně , tak , že nižší W žárovky jsou blíže vašeho domácího mazlíčka , zatímco vysoká W žárovky jsou o něco dál . Ujistěte se, že váš mazlíček nemůže skutečně dotknout světlo. Pokud není obrazovka v horní části klece , použijte ochranný kryt tak, aby vaše zvíře se nedotýkejte žárovky .
Vyhřívané dečky Spojené

Můžete si koupit ohřívací podušky určen pro plazy , nebo můžete použít levnější člověk vyhřívací zahřát na dno nádrže. Jednou z výhod , které lidské topné vložky mají přes plazů odrůdy je, že jsou mnohem snadněji odstranit . Jsou mnohem snadnější čistit a dezinfikovat , než plazů polštářky , a většina z nich má možnost nastavení tepla. Lidské topné vložky nejsou vhodné pro všechny druhy plazů , ale můžete je použít kolo-pro- hodin -li udržet mírné hady a v noci na denních ještěrů .
Prostorové teploty

v závislosti na typu plazů jste chovají , zvýšení teploty v místnosti můžete mít klec dostatečně teplý . Při zvyšování teploty nezahrnuje včetně dalšího vybavení , není to nutně levné , pokudvyšší teplota výrazně zvyšuje vaše účty za vytápění . Pokud máte několik plazů klece , je to pravděpodobněpeníze displeje oproti nákupu vytápěcího zařízení pro každou z nich . Alternativou je pohybem plaz klec do hlavní místnosti domu, kde jeteplota obecně stále vyšší během chladného počasí . V létě můžete použít malé vyhřívací zahřát oblast kolem klece.

Copyright © www.421948.com