Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet Snakes >> 

Jak se zbavit Mojave chřestýše

Většina lidí se bojí i zahradníka hadů , ale Mojave chřestýši představují skutečné nebezpečí . Mají neurotoxiny v jejich jedu , který může paralyzují a nakonec zabít během několika hodin . Mojave chřestýši vyrůst do 4 metrů dlouhý a má zelený odstín . Jejich ocasy mají široké bílé pruhy . Dělají svůj domov v jihozápadní části Spojených států . Je nesmírně důležité, aby se jich zbavit , pokud obývají vašeho domova nebo v jiných oblastech . Věci, které budete potřebovat
Silikon utěsnit
pesticidů
Lopata
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Cut trávu pravidelně a odstraňte dřevo nebo skalní piloty . Odebrání místa pro chřestýše skrýt pomáhá v jejich odrazování .
2

Uzavřete všechny otvory , které jsou větší než jedna čtvrtina palce . Vyplňte otvory silikonová utěsnit . Chřestýši potřebují úkryt před extrémními teplotami a najít chladné oblasti, které skrývají .
3

vyhladit drobné hlodavce na vaší nemovitosti . Chřestýši zadejte svůj majetek při hledání potravy . Odstranění jejich zdroj potravy odrazuje na chřestýše , jak půjdou jinam jíst .
4

Strike chřestýše s lopatou . Chřestýši jsou velmi rychlé . Nejlepší šance na zabití chřestýše je zarážející, přímo na jeho hlavu . Zůstaň v klidu , protože hadi normálně přesunout do jiných oblastí , pokud jsou o samotě . Udeřit ji pouze jako poslední možnost .
5

Zavolejte profesionální deratizátor nebo místní kontrolu zvířat . Mohou odstranit chřestýše z areálu bez zabíjení to .

Copyright © www.421948.com