Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet Snakes >> 

Jak se odlišit Baby Copperhead Z Moccasin

Jak Copperheads ( Agkistrodon contortrix ) a vodní mokasíny ( Agkistrodon piscivorus ) jsou jedovaté zmije jámy . Oba druhy jsou rozšířeny v jižní a východní části Spojených států . Jejich děti vypadají velmi podobně , ale zatímco vodní mokasín Baby kousnutí je bolestivé , je nepravděpodobné, že by fatální . Dítě Copperhead kousnutí může být smrtelná pro děti a způsobit dlouhotrvající zranění dospělé . Oba kousnutí vyžadují okamžitou lékařskou péči . Možná budete potřebovat k identifikaci živočišného druhu po kousnutí , nebo chcete vědět, z úroků , když vidíte hada . Věci, které budete potřebovat
Dalekohledy
Zobrazit další instrukce
1

Zpět pryč, pokud se setkáte s jedním z těchto hadů mimo . Můžete pozorovat dalekohledem , pokud máte zájem .
2

Poznamenejte si, kde jste viděl hada . Zatímco voda mokasíny se pustit do země a Copperheads mohou plavat , je mnohem pravděpodobnější, žeplavání had jemokasín a jednadlouhá cesta z těla vody jecopperhead .
3

Podívejte se na hadí tlamy , pokud ji otevře . Mokasíny mají bílý , bavlněný podšívka jejich úst .
4

Zkontrolujte označení . Jsou podobné , ale ne stejné. Tmavé pruhy na kojenecké mokasíny jsou obvykle plné skvrnami a skvrnami , které jsou chybí v barech na Copperheads . Copperheads mají výraznější , přesýpací hodiny -jako vzor . Oba druhy mají jasně žluté ocasy jako miminka .

Copyright © www.421948.com