Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet Snakes >> 

Jsou Pythons & Boas Dobré Domácí

?

Ať už pythons a hroznýši dělají dobré mazlíčky pro vás a vaše domácnost , závisí na tom, co hledáte v pet a kolik času můžete zavázat k jednomu . Tato zvířata mají dlouhou životnost a potřeby specifické péče ; mohou být nebezpečné při nesprávném zacházení . Mohou být poslušný , je-li léčen správně. Dělají fascinující Domácí mazlíčci za osvícené , zabývající vlastníků.
Péče Necessities Spojené

Váš had bude mít potřeby specifické péče. Oni se liší od jednoho constrictor druhu na jiný , ale jeden vzorek bude potřebovat velkou , útěk odolný kryt s teplotami obvykle mezi 73 a 88 stupňů Celsia a místo se slunit , že je blíže k 90 stupňů , čerstvou vodu k pití a namočte v , a úkrytů . Pouzdro pro mláděte bude muset být mezi 10 a 55 galonů v závislosti na druhu ahad se bude jen větší skrz jeho život. Had sežere celou kořist. Máte-li manipulace s celou myši problémy , krysy , králíky nebo morčata , nemusí to býtpet pro vás.
Snake Temperament

hroznýšů a krajt koule mají tendenci zkrotit více snadno , zatímco síťované pythons a Emerald strom boa mají tendenci být více agresivní . Některé Boas vychutnat i se mazlit , jakmile se zvyknout na základě zkušeností . Budovat důvěru vždy pomalu kolem vašeho zvířete . Vnější faktory , jako jsou nemoci a krmení zvířat může vaše had dočasně agresivnější . Denní manipulace pomůže udržet váš had v klidu a používá k vaší přítomnosti .
Obavy ohledně bezpečnosti

Pokud máte co do činění s masožravými druhy, které mohou dosáhnout i více než 12 stop dlouhý a váží více než 60 liber, bezpečnost je vždypozornost . Kousnutí od mladého hada může překvapit více , než to bolí , alekousnutí od vzrostlé had může potřebovat stehy a další lékařskou pomoc. Sevření na plný dospělý had může zabít dospělého člověka. Jak se vaše had dostane větší , odborníci doporučují jeden ovladač pro každých 5 stop hada při manipulaci , včetně krmení a čištění klece . Udržujte svůj hada v bezpečné kleci a nikdy s ním manipulovat , zatímco pach zvířete kořisti je na vašich rukou. Případy krajt a hroznýšů útočí jejich majitelé jsou vzácné - ale protože tyto útoky mohou být fatální , je třeba přijmout bezpečnostní opatření a používat zdravý rozum kolem těchto velkých zvířat . Opatrně uvolnit zvíře, pokud se zalomí dokonce lehce kolem trupu nebo krku , nikdy ho nechat volně se potulovat v domě , vždy krmit pomocí kleští , ne holýma rukama , a nepokoušejte se zvládnout hada hned po čas krmení.

Commitment Podílí

Boas a Python jsou trvanlivé domácí zvířata , někdy dosahující více než 40 let . Ujistěte se, že jste připraveni na dlouhodobý závazek před nákupem nebo přijetí jednoho. Budete muset najít veterináře , který má zkušenosti s hadem péče. Měli byste také zvážit , které vám pomohou zvládnout hada , když roste větší a kdo bude sledovat hada , pokud budete muset cestovat . Hroznýši a krajty , aby fascinující zvířata , ale dlužíte si to pro svého hada , aby vám mohou poskytnout správné dlouhodobé péče , než začnete ho domů.

Copyright © www.421948.com