Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet Pavouci >> 

Sekáči Spiders : Fakta pro děti

Přestože sekáči --- také známý jako žni --- připomíná pavouka , to není jedno . Je to vlastněchyba v řádu sekáčů . Harvestmen jsou obvykle vidět v pozdním létě a na podzim , což může být tam, kde se dostanou jejich jméno z , protože to jedoba plodiny jsou sklizeny . Podobnosti pavoukům

Pavouci mají osm nohou , a tak se sekáči . To je důvod, proč většina lidí myslí na ně jako pavouků při prvním pohledu . Oba pavouci a sekáči patří do arachnid rodiny , podle Kid zóny . Stejně jako u pavouků , tam je víc než jeden druh sekáči . Někteří mají dlouhé nohy a některé mají kratší nohy , podle tvor zóny .
Rozdíly z pavouků

Na rozdíl od pavouků , sekáči nemají točit weby . Oni shánět potravu , spíše než ji chytit do sítě a jsou nonvenomous . Podle tvor zóny ,žni úzce souvisí s roztoči . Dalším rozdílem je, že sekáči má tři segmenty těla , místo dvou jako pavouci. Harvestmen mají také nohy , které mají sedm částí , které se snadno odlomí . Tento trik jim pomáhá rozptylovat dravce .
To, co jedí

sekáči jako shánět potravu v noci . Oni jsou obvykle masožraví , jíst živé bezobratlé kořisti . Některé druhy se dokonce jíst na uhynulých zvířat . Jsou specifikovány jako " obvykle masožravá " , protože některé z nich se také živí šťávy z rostlin, ovoce a zeleniny , které vlastně dělá je všežravý .
, Kde žijí

sekáčů se běžně vyskytují ve většině místech v celých Spojených státech . Oni jsou také v Brazílii , Argentině a dokonce i na Kanárských ostrovech . Někteří bydlí v jeskyních , a některé z nich se nacházejí v deštných pralesích . A může být vždy vidět na podzim plazí kolem v lese a pod spadané listí .

Copyright © www.421948.com