Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet Turtles >> 

Dokážete udržet Red ušatý slider & Západní Pond Turtles spolu

?

Mnoho nadšenci želvy mají zájem na udržení společenské nádrže , které obsahují více druhů. I když to může být problém , je možno umístit různé druhy společně , pokud jsou jejich rozměry , životní styl a osobnosti jsou kompatibilní . Nicméně, červeno- ušatý posuvníky a západní rybník želvy nejsou dobré tankmates . Zatímco červená ušima jezdců výborné společenské nádrži obyvatel , většina chovatelé udržovat západní rybník želvy samy od sebe.
Několik Podobnosti Spojené

Oba západní rybník želvy ( Actinemys marmorata ) a červené - ušatý posuvníky ( Trachemys scripta elegans ) jsou vyhřívají druhy, kteří tráví značnou část svého času vyhřívají na exponovaných skalách a protokoly. Když dravci , nebo vnímaná predátory , jako jsou jejich držitelé, přiblíží příliš blízko , že se daly posouvat nebo ponořit do vody. Proto oba druhy vyžadují mnoho vyhřívají stránek a poměrně hlubokou vodu . Oba druhy jsou všežravci , a daří se jim v podobných diet. Z hlediska obecného chovu , rybník želvy mají požadavky, které jsou do značné míry podobné těm z červené - ušatý jezdce .
Potenciálně nebezpečné Rozdíly Spojené

Zatímco červená -ušatý jezdců tráví většinu svého doba plavání nebo koupající se přes hluboké vody , západní rybník želvy strávit nějaký čas na zemi stejně. Na rozdíl od Posuvník želvy , kteří pokojně vyhřívat vedle sebe , některé západní rybník želvy vykazují antagonistický chování vůči ostatním želvy vyhřívají v jejich oblasti . Konečně, červeno- ušatý posuvníky někdy rostou mnohem větší než západní rybník želvy , které mohou způsobit stres nebo predace obavy pro menší jezírka želv.
Regionální rarita

Západní rybník želvy zažívá drastický úbytek obyvatelstva v jejich přirozeném areálu rozšíření ; Podle některých odhadů se počet obyvatel je jen jedna čtvrtina z toho, co bylo v minulosti . Chcete-li , aby západní rybník želvy , musíte začít s zajatý-choval jednotlivců. Bohužel , západní rybník želvy jdou těžko rozmnožovat , a jen málo dosáhnout na trhu. Tato rarita zvyšuje cenu mláďat výrazně , a tím odrazuje mnoho chovatelé pracovat s druhy . Ti chovatelé , kteří si utrácet peníze potřebné k získání odchován v zajetí jedinci jsou obvykle neochotný vzít na sebe rizika spojená s komunitní tanky.
Zákonnosti a ochrana

Musíte zkontrolovat zákony vašeho státu je zjistit, zda tyto druhy jsou legální , aby jako domácí mazlíčky . Vzhledem k jejich poklesu populace, západní rybník želvy přijímat nějakou formu ochrany ve většině států , v nichž žijí . Ačkoli západní rybník želvy nejsou na seznamu ohrožených druhů , je to pravděpodobně změní s další výzkum . Naproti tomu , červeno- ušatý jezdců představují opačný problém - mnoho chovatelé vydali tyto adaptabilní a populární domácí zvířata do oblastí mimo jejich přirozeného výskytu . Jakmile budou stanoveny , červené - ušatý posuvníky často vytlačují původní přírodu ; proto mohou být invazivní druhy v některých oblastech.

Copyright © www.421948.com