Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet Turtles >> 

MůžeSpolečné supí žít s Red - eared Sliders ?

Zatímco mnoho želvy se daří v prostorách smíšených druhů , to je nejlepší k domu kajmanka želvy jednotlivě . Zatímco zoo a odborné instituce mohou příležitostně ubytovat štěkat želvy s červeno- eared posuvníky, měli amatérští nadšenci želva se zabránilo praxi. Zatímco rozsahy obou druhů překrývají a obývají stejné vodních útvarů , které navštěvují různé mikrostanovišť . Dále , sbírají želvy jsou nenasytní dravci, kteří se považují za ostatní želvy kořist.
Potravinový řetězec

Ať už plazit bahnem z Mississippi zátoce nebo číhá na dně akvária , kajmanka Želvy ( Chelydra serpentina ) zobrazení malých zvířat jako potenciální potravy . Pokud váš supí je mnohem větší než jeho tankmates , bude nakonec jíst . I v případě, že jsou přibližně stejné velikosti , může ukousnout své přídavky . Zatímco velké dospělé červené -ušatý posuvníky ( Trachemys scripta ) mohou bezpečně cohabitate s mláděte nebo mladistvé supí , nebude to trvat dlouho a dobře krmena supí je předčí ve velikosti. I když většina z nich je menší , velké jezdec želvy dosáhnout maximálně asi 12 palců ; Naproti tomu , sbírají želvy rostou na asi 18 sune se na délku webových stránek Velikost Úvahy

Mnoho vodních želv vyžadují relativně velké stanoviště , které překračují prostor jejich držitelích může poskytnout . - stanoviště pro více zvířat musí být ještě větší . Každý Želva nádherná vyžaduje asi 4-6ft2 plavání prostoru aněkolik dalších metrů čtverečních vyhřívají prostor. Naproti tomu ,dospělý supí vyžaduje přibližně 15 až 20 metrů čtverečních prostoru - mnohem větší než u většiny komerčně vyráběných akvárií . Nádrž pro více zvířat musí být ještě větší, než je tato .
Pohostinná stanovištích

I když oba druhy obývají některé stejné jezer, řek a bažin , ale raději bydlet v různých částech těchto vod . Red - eared posuvníky se vyhřívají želvy , které tráví hodně času se vyhřívají na exponovaných skalách a protokolů v poměrně hluboké a povrchové vody . Naproti tomu , sbírají želvy preferují plevelů , dusil mělčiny s bahnitým dnem . Vedení obou druhů ve stejném prostoru vyžaduje zajištění obou typů mikrohabitatu - dále zvyšuje celkovou velikost jezírka nebo nádrže . Zatímco takové rozdílné preference může lehce snížit nebezpečí predace , to není žádná záruka, že se červená ušatý posuvníky se neodvážil přes mělčiny , nebo naopak .
Lepší Tankmates

obecně platí, že sbírají želvy nejsou vhodná zvířata pro většinu želv nadšence. I když budete mít o samotě ,kombinace jejich velikosti a často nepříjemné dispozice , aby byly náročné udržet bezpečně ; přidáním dalších želvy do směsi komplikuje situaci jen . Naproti tomu , když stále s příslušnými tankmates , červené - ušatý posuvníky výborné nájemníky v komunitních tanků. Dům je s ostatními koupajících druhů, jako jsou malované želvy ( Chrysemys picta ) nebo jako žluté kuňka jezdce ( Trachemys scripta ) , které mají podobnou velikost.

Copyright © www.421948.com