Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pythons

Jak dlouho trvá, než krve Pythons na trávení potravy ?

Hadi jíst jiným způsobem než lidé a dokonce i většina zvířat to . Hadi konzumovat poměrně velkou kořist , zřídka , a strávit to velmi pomalu . Krev python je unikátní i mezi hady . Zatímco někteří mohou trávit potravu v den nebo dva , krev krajty mají pomalejší trávicí procesy . Mohou trvat týdny strávit jediný jídlo . Oni vyprázdnit velmi zřídka . Blood Python defekace

Většina druhů python úplně strávit položku jídlo , pak vyprázdnil celý jídlo před nebo krátce po jejich další krmení . Krevní krajty jsou různé . Mohou jíst dvě , tři nebo čtyřikrát mezi defecations . Teplota , hydratace , velikost a druh jídla a množství cvičení vliv na hada je frekvence defekace . Krevní pythons může vyprázdnit týden po jídle nebo šest týdnů po jídle .
Dieta

krve krajty převážně konzumují krysy v divočině , když se pravděpodobně živí jiných savců a ptáci , když příležitost se představuje . Rozvoj zemědělství v jihovýchodní Asii - a při současném nárůstu populace hlodavců - výhody Pythons . Chovatelé většinou živí v zajetí krve Pythons krysy , i když někteří chovatelé krmit králíky nebo slepice až po velké dospělé . Mladí mláďata jsou dostatečně velké k jídlu vzrostlé myši nebo potkana fuzzies , pro jejich prvním jídlem .

Teploty

Správné teploty jsou nezbytné pro krev chuť k jídlu a trávení Python . Rychlost štěpení je závislá na teplotě hada , ale existují limity na obou koncích spektra , příliš horké nebo studené teploty zastavit trávení a často vyvolat zvracení . Krevní pythons vykazují vynikající odezvu krmení , když udržovány v nízké 80s Fahrenheit , to je pravda, a to zejména z mláďat , která mohou odmítnout jídlo při vyšších teplotách . Při trávení potravy , měla krevní krajty být vždy při teplotách mezi 78 a 90 stupňů Celsia - . Teploty mimo tento rozsah může způsobit špatné trávení a regurgitaci
Hydratace

Dehydratace může způsobit zácpu , vyhnout tím, že poskytuje čisté čerstvé vody za všech okolností . Kromě toho bude rutinní namáčení programy zajistí, že vaše zvíře zůstane hydratovaná . Většina hadů se vyprázdnit , pokud je umístíte v mělké pánvi vlažné vody , aby nasákly po dobu několika hodin . Kromě pití , hadi mohou absorbovat vodu přes jejich kloaky , zatímco namáčení , což dále pomůcky hydrataci . Ujistěte se, že měnit vodu , jak je to se stává faulován , takžehad nemá pít špinavou vodu .
Cvičení a Cage Velikost

Hadi přínos z cvičení , které pomáhá trávicí procesy postupovat důsledně . Je-li to vášklidný zvíře , pracovat se svou krev python pravidelně poskytovat nějaké cvičení . Krevní pythons potřebovat větší klece než ostatní hadi na jejich velikost , bohužel , oni jsou často umístěny v nevhodně malých klecích jako chovatelé obvykle základní velikost klece na délce hada . Vždy poskytovat klece dostatečně velké, aby ubytovat výjimečnou většinu krevních krajt . Dospělí krve pythons potřebujete 6-12ft2 klece prostoru . Poskytnout mladiství 1-4ft2 prostoru , v závislosti na velikosti .

Copyright © cs.xzhbc.com