Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pythons

Pet Snake stanovištích pro Ball Python

Divoké hadi dostat to, co potřebujete od jejich přirozeném prostředí , a pet hadi musí být schopen uspokojit tytéž potřeby v zajetí . V případě kuličkových krajt ( Python regius ) , tyto zdroje jsou správné teploty , skrývá skvrny , substrát , vodu a odpovídající klec prostoru . Je-li vybavena kvalitním prostředí , může míč Pythons žít výjimečně dlouhou životnost ,nejstarší zaznamenané had bylmíč python , který se konal v zajetí po dobu 48 let před jeho smrtí . Natural Habitat

Divoká koule krajty žije v západní a střední Africe , jižně od Sahary . Raději otevřené lesy a savany , míč Pythons tráví většinu dne v podzemních norách a termitů valy . Pracovníci často najít míč pythons při čištění půdy v lese na okraji stanovišť a zemědělských oblastech .
Společné vlastnosti

Všechny ball python stanoviště musí poskytnout několik klíčových prvků . Vytvořte vyhřívají místo tím tepelnou lampu nebo podložku na jednom konci stanoviště , což váš had přístup chladnější teploty na druhé straně klece , pokud si přeje . Na teplé straně klece by měl být přibližně 90 stupňů Celsia , achladič strana by měla být ve vysokých 70. nízkých 80s . Zahrnovat podklady , jako jsou papírové ručníky , noviny , cypřiše kompost nebo osiky hobliny . Vodní misky mohou být jednoduché nebo komplikované , tak dlouho, dokud jsou čisté a vždy dostupné . Ujistěte se, že je alespoň jedna skrýš . Přírodní materiály , jako jsou klády a kameny , nebo umělých materiálů, jako jsou kartonových krabic , aby se přijatelné úkryty .
Naturalistické nebo Utilitářská

Někdy , majitelé plazů konstrukce vypracovat klece napodobit přirozené prostředí zvířete . Pokud se vám líbí , patří živé nebo falešné rostliny , nečistoty substrátů a skutečné protokoly ve vaší míč python v prostředí - ale tyto položky jsou do značné míry pro váš prospěch , ahad může zničit zařízení . Kuličkové pythons bude dařit stejně dobře ve zcela utilitární skříní , představovat papíru substrát , plastové kůže a keramické misky na vodu . V každém případě , naturalistický nebo utilitární , musíte zadat základní potřeby zvířete .
Akvária

akvárium stanoviště vybavené obrazovky víčka jsou populární volbou pro bydlení míčové krajt , i když klece mají řadu nevýhod . Sklo je těžké a křehké , což vytváří další pracovní sílu a bolesti hlavy při čištění . Navíc , sklo nenídobrý izolant , což zvyšuje náklady a obtížnost vytápění stanoviště . Navzdory těmto nevýhodám , 30 - až 40 - galon akvária jsou vhodné biotopy pro míčové krajt . Mnozí chovatelé zdobí akvária komplikovaně , ale fungovat efektivněji , pokud zdobené řídce .
Obchodní Snake Klece

Komerční klece jsou obvykle vyrobeny z neprůhledného plastu a mají front- otevření skleněné dveře - design, který umožní hadi cítit pohodlněji než v all - skleněné kleci . Plastová konstrukce také znamená, že komerční klece je snadnější se pohybovat a čisté , než skleněných akváriích . Někdy , plastové klece obsahují vestavěné lampy bandáže nebo prostory pro tepelné panely . Každá z těchto funkcí pomoci vytvořit správné umístění , a proto vytvoření dobrého tepelného gradientu . Plastové klece fungují dobře pro naturalistické nebo užitkové styly . Použijte klec s alespoň 4-6 stopa podlahové plochy , i když je třeba nenabízejí tolik výšky; . 12palců bude stačit
Storage Box Habitat

Most profesionální chovatelé používají plastové boxy pro míč python stanoviště . Zatímco tyto skladovací boxy dělat přijatelné stanovišť , které vyžadují více zkušeností , aby teplo , ventilovat a bezpečnější než jiné klece styly dělat . Zatímco fandové mohou tyto překážky překonat , výhody nemají kompenzovat problémy . Plastové úložné boxy fungují skvěle v šuplíku stylu , vyhřívaný věšák na jednotek , nicméně , rack - jako celcích malý smysl pro jednoho domácího mazlíčka hada . Plastové úložné boxy jsou obvykle zařízené v utilitární způsobem , jak kouty nezobrazují dobře .

Copyright © cs.xzhbc.com