Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pythons

Co Zvířata Jezte Python ?

V divočině ,python nemá mnoho nepřátel . Dravec sama , to jí zvířata , od ptáků koz na prasata . Python může zachytit , zabít a sníst zvíře několikrát své vlastní velikosti . I když to není bez přirozených nepřátel ve svých přírodních stanovišť v Asii ,python byla zavedena do míst, jako je Florida Everglades , kde se zvířata, která běžně jedí python nejsou přítomny . Eagles

Velký ptáci , jako jsou orli může zachytit python . Python není rychle se pohybující druhy , zejména po velkém jídle . Vzhledem k tomu , že zachycuje svou kořist tím schovává mezi větve stromů a vyskočil na něj , existují příležitosti pro predátory ji zachytit .
Krokodýli

Python žije ve vodním prostředí , a při plavání je to citlivá na krokodýly . Zatímco mladší jedinci mohou být zachyceny a sežral krokodýl jakékoliv velikosti ,staršípython dostane , tím větší se stává . Velký python mohou být zachyceny a jedl jen velkým krokodýlem .
Lvi , tygři a Pumy

Velké šelmy jako lvi , tygři a pumy , které jsou přítomné v přírodních stanovišť v pythonu , může zachytit a jíst hady . Vzhledem k tomu,python není jedovatý , to jevěcdravec je schopen vyhnout se zahalila do pythonu , v takovém případězúžení hada může doslova vytlačit život z predátora .

Další Hadi

Kobry může jíst mladé pythons . Další hadi jsou také dravci na mladých zvířatech a budou jíst vejce , když můžete . Starší krajty nejsou ohroženy jinými hady , protože jejich velikosti .
Humans

Lidé jsounejvíce aktivní dravec krajt , často usmrcení zvířete pro jeho kůži, ale i pro maso . Zachycené krajty jsou často stahováni z kůže zaživa a nechal zemřít . V oblastech, kde byly zavedenypython , jako Everglades , lidé jsouaktivní pouze dravec python , ale jen zřídka jíst .

Copyright © cs.xzhbc.com