Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pythons

Aligátoři a Pythons ve volné přírodě

Aligátoři a pythons existují v přírodě napříč mnoha kontinentech , někdy s velmi malými odchylkami od kovových peněz k druhům . Zatímco některé aligátoři a pythons se staly ohroženým druhem , jiní se stali domácký a prosperovat jako domácí mazlíčky . Zatímco nejvýznamnější rozdíly mezi některými druhy jsou velikost a barvu , je také třeba poznamenat, že některé z nich jsou více agresivní než ostatní dravci . American Alligator

americký aligátor ( také známý jako gator ,štika hlavou aligátor , aligátor Florida , Mississippi aligátor neboLouisiana aligátor ) jechladnokrevný zvíře, které patří do rodiny plazů Krokodýlí . Tento typ aligátora je neuvěřitelně silný , schopný používat jeho silné čelisti zabít zvíře o hmotnosti více než 2000 kg. Stejně jako mnoho jiných zvířat , budeamerický aligátor útoku , když se cítí ohrožen . Muž americký aligátor může růst až 12 stop délky a mohou vážit více než 1000 liber .
Chinese Alligator

aligátor čínský , Alligator sinensis , nebo , je považován za kriticky ohrožena . To je si myslel , že tam jsou menší než 200 čínských aligátoři vlevo ve volné přírodě . Aligátor čínský je podobný ve vzhledu k americké aligátor , ale mnohem menší . Tyto aligátoři zřídka dosahují délky více než 5 stop a váží kolem 100 liber. Aligátor čínský je také považována zaučenlivý tvor, který představuje jen malé riziko pro člověka , ale je schopen způsobovat bolestivé rány
Kuličkové Pythons

míč python je obyčejně odkazoval se na jako královské python nebo král python . To je nazývánomíč python , protože , když se cítí ohrožen , bude to stočit do klubíčka . Kuličkové krajty jsou černá s žluto- hnědé nebo zlaté barevných stranách . Zatímco míč Pythons se nacházejí ve volné přírodě , jsou také časté jako domácí mazlíčky . Kuličkové pythons chovaných v zajetí mají životnost téměř 40 let.
Mřížkovaná Python a African Rock Python

Sítové krajty královské nebo krajty mohou dosáhnout délky až 30 nohy a jako takové jsou považovány za největší hadi na světě . Jsou takéznámé pouze had jíst lidi . African Rock python je další velmi velký had, který může v některých případech dosáhnout téměř 32 stop na délku . African Rock python se vyskytuje hlavně v Africe , neboť preferuje vlhké prostředí . Jeho existence se datuje do evoluce člověka .
Další Pythons

jiný Pythons nalezené v přírodě , které nejsou rostou na takových extrémních velikostí patříblack- čele , které dosahuje jen přibližně 90 palce, Ramsey python , který roste na zhruba 84 palců ,extrémně vzácný kulík python , který také dosahuje asi 84 palců , dětský python , který může růst až 50 palců , a koberec python , který může růst na téměř 10 metrů.

Copyright © cs.xzhbc.com