Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pythons

Jak Feed Pet barmský Python

Pokud plánujete státvstup pro barmské python , existují určitá opatření, je třeba vzít . Kromě toho , aby bylo zajištěno správné výživy pro vašeho domácího mazlíčka , je důležité vědět, jaké jsou jejich potřeby a jak nejlépe zajistit pro ně . Musíte najít správnou rovnováhu mezi své bezpečnosti a správného ošetření a krmení pet python . Pokyny
1

Feed your pet python v závislosti na jeho věku a hmotnosti . Krmivo mladé pythons jednou nebo dvakráttýdně a dospělí jednou za dva týdny .
2

Ujistěte se, že jste nikdy krmit vašeho domácího mazlíčka python jídlo, které je větší než nejširší část jeho těla .

Sims 3

Uveďte své python s myší, potkanů ​​a králíků . Kuřata se nedoporučuje , protože je zde nebezpečí salmonelózu .
4

Udržujte váš mazlíček python ve svém výběhu , když ji krmit . To nemůže rozlišovat mezi potravinami a vámi . Mnozí lidé byli napadeni svými zvířecími miláčky , protože oni měli žádnou ochranu mezi sebou a python .
5

zabít kořist před uvedením do Python v kleci , protože živá zvířata mohou ublížit hada . Chcete-li přilákat Python pozornost , možná budete chtít houpat ji před hadem a přimět ho , aby si myslelikořist je živý .
6

Zanechte svůj pet python sám , pokud to přestane krmení po dobu jednoho měsíce nebo dvou , po kontrole , aby se ujistil , že není nemocný . Barmské krajty projít půstu období přibližně dvakrát do roka a že je čeho se bát , pokud váš had je zdravý .

Copyright © cs.xzhbc.com