Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> Cat Grooming

Jak pečovat o své Manx Cat

Mnoho lidí se rozhodne , že chtějí Manx kočku jen proto, že vypadá jako okrasu . Ale existuje mnoho Manx kočky, které potřebují záchrana , a některé z nich jsou vybaveny speciálními potřebami . Řeknu vám , co očekávat a jak pečovat o své manský . Věci, které budete potřebovat
bedničky
pravé krmivo pro Vašeho manský
čeledín nebo schopnost ženich kočku sám
kočičí hračky
Zobrazit další instrukce

1

Za prvé , dozvědět se o spletité Manx plemene . Mohou se dostat velmi hyperaktivní , jsou velmi společenská , jako siamské kočky , chtěl vyskočit vysoko do nábytku , a přijít s určitými speciálními vzdělávacími potřebami . Často mají citlivé žaludky , a pokud nebyly správně chováni , mohou mít poškození nervů kolem svého ocasu a zadní plochu, která může vyvolat v nich pocit svědění a extra citlivé na čištění .
2

druhou stranu , oni dělají skvělé společníky . Lidé se nám vždy říkají , že naše Manx jim připomíná psa . Miluje být kolem lidí , děti a hosty . Často si šel hledat nás, pokud jsme v jiné místnosti , mňoukání , dokud nás najde a pak sedí u nohou . Máte-li rádi klidné kočky , pravděpodobně nebudete chtít vybrat manský .
3

Existuje několik různých typů manský , to vše v závislosti na jaký typ ocasu mají . Ano , většina z nich stále mají ocasy , i když jsou malé a těžko si všimnout . Mohou vypadat jako bob ocasy , nebo jen jako malý hrb . Opět platí, že by to mohlo býtcitlivá oblast pro ně v případě, že nebyly řádně choval , což jepřípad mnoha Manx koček nalezených v Záchrany a úkryty . Někteří lidé si to , jak jim je vybíravá , když jsou pet nebo kartáčovaný , ale je tofyzický problém .
4

Podobně jako všechny kočky by měly býtManx pravidelně upravovány . Domácí zvířata musí být kartáčovaný , vykoupal , a zachází pro všechny blechy , klíšťata , roztoči nebo které mohou mít . Oni také potřebují své drápy připnutý . Ale ne vždy jít přes růžové části na vnitřku dráp , to způsobí krvácení a hlavní bolest pro vaši kočku . Jen pod off samém konci špičku drápu , kde se nacházíbod .
5

Manx kočka bude muset být vykonávána častěji než mnoho jiných plemen koček . Mají nekonečné zásoby energie .
6

Manx kočky se doporučuje jako mazlíčci pro starší důchodce , lidé, kteří pracují doma , nebo někoho, kdo tráví hodně času , kde žijí .

7

vědět o manský si vyberete , než si ji přinesete domů , jestli je topro dospělé kočky a máte děti . Někdy kočky od záchranných organizací pocházejí z domovů , kde byli kdysi zneužívané , což by mohlo znamenat, že by mohly zpočátku kousnout nebo poškrábat , když strach . Tak se podívejte s lidmi, které jsou stále na kočku , zeptejte se , jestli to funguje dobře s jinými zvířaty a dětmi .
8

Pokud jste získali Manx kotě , bude použit pro děti, protože to bude vyrůstat s nimi . Většina Manx kočky , aby ideální mazlíček pro malé děti , protože se jim líbí pozornost tak , na rozdíl od mnoha jiných plemen koček .
9

Manx kočky mohou pracovat jako poplašné systémy a přikrývky . Naše dělá hlasité zvuky , když někdo přichází ke dveřím , silně reaguje na zvuk dítě pláče , a nemůže vystát, když jedospělý pláče . Ten se okamžitě přijít a začít třít nohy , nebo sedí na klíně . Opět platí, že se jedná o typické vlastnosti na psa , takže pokud jste někdy miloval velikost a praktičnost kočky , ale toužil po osobní účasti psa ,Manx by bylo skvělé pro vás .
10

také jako psi , Manx kočky prostě miluju spát u nohou postele . Dejte si pozor , milují ji a nebudete chtít přesunout .
11

stinnou stránkou Manx kočky vokální schopnost je, že pokud chtějí být krmena uprostřed noci , budou dělat vše, mohou , aby vás probudil , a tak naplnit misku před spaním .

Copyright © cs.xzhbc.com