Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Může Kočky dostat nemocný jíst žáby

? Pokud kvákání žáby , aby vás v noci ,malá část z vás může doufat, že Fluffy stará , že když je na lovu kořisti . Dalo by se divit , když , ať už je to v pořádku , aby ji nechal jíst své oběti . Pravda žáby jsou většinou v pořádku , ale ropuchy , také považovány za žáby , nejsou . Ropuchy a Žáby

I když vypadají jinak , a jsou členy různých rodin , ropuchy jsou opravdu žáby . Žáby , "opravdové žáby , " jsou z rodiny Ranidae , čítající více než 400 druhů . Mají dlouhé , silné , plovací nohy laně upravené pro koupání a skákat . Ropuchy , ačkoli technicky žáby , jsou v bufonidae rodiny a jsou také odkazoval se na jako " opravdové ropuchy . " Tito chlapíci mají krátké zadní nohy pro chůzi . Žáby a ropuchy , jak obojživelníci a jsou obecně známé jako žáby , z řádu Anura .
Kč True žáby a kočky

Pokud Fluffy žije v deštném pralese nebo tropický oblast , ona je pravděpodobně bezpečné od skutečného žába otravy . Mezi jedovaté žáby , jako šípové žabky , mají tendenci volat Střední a Jižní Amerika domov . Jedovaté žáby varovat potenciální dravce s jejich pestrými barvami , které dělají nebezpečné večeře . Jasnějšížábavíce smrtelnýjed . Život v Severní Americe nedává načechraný volnou ruku , nicméně , některé žáby v Severní Americe , jako je například kubánské rosnička , mohou vylučovat dráždivé toxiny , které tvoří Fluffy vyzvracet

ropuchy . jsou Trouble

Typicky , opravdové ropuchy nejsou hladké nebo slizký , a raději sušší klima než žáby dělat . Jsou to také problém pro Fluffy - potenciálně velký problém , v závislosti na druhu ropuchy , že narazí . Colorado River ropucha amořské ropucha jsou nejvíce toxické ropuchy , a mají omezenou přítomnost v severní Americe , hlavně omezuje na jihozápadě , na Havaji a na Floridě . Mořské ropucha je natolik toxická, že jen drží ropuchu v ústech může mít za následek fatální důsledky pro vaši kočku .
Fluffy Splňujeropucha

Fluffy asi vypadá rozkošný pronásleduje jumping ropucha , ale to nebude vypadat roztomile když spolkne jednu . Smirkový na ropucha může vyzvat , aby uvolnit toxiny , což by mohlo způsobit problémy se zrakem . Pokud se jí toxické ropuchu , ona okamžitě začne slintat vážně a pravděpodobně dělat hodně hluku . Jiné známky jíst špatnou ropuchu patří zvracení , průjem , křeče , potíže s dýcháním , nejistá chůze a hyperexcitabilita . Velmi jedovaté ropuchy , jako jsou mořské ropucha , mohou být smrtelné , a proto je důležité , aby okamžitě důkladně vypláchněte ústa s hadicí a dostat ji k veterináři na ošetření .
Chraňte
< br >

Pravda ropuchy jsou všežravé , takže budete jíst něco, co jim vyhovuje , včetně Fluffy je jídlo , pokud je to vlevo , kde budehlad žába ho najít . Ve skutečnosti , domácí zvířata často přicházejí do styku s ropuchy v potravinářském misky , tak je to nejlepší, aby Fluffy je jídlo zapečetěný uvnitř , aby se minimalizovalo šance na setkání schválně . Ropuchy jsou aktivní v časných ranních hodinách a večer , takže to , aby Fluffy v domě na noc . Ve skutečnosti , pokud žijete v místě obývaném ropuchy a žáby , Fluffy měla vzdát své outdoorové sporty pro vnitřní zábavy a her .

Copyright © www.421948.com