Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Je Apple Blossom jedovatý pro kočky

? Pokud Rukavice těší lezení , to není nerozumné si myslet , že najdete cestu do svého jabloně , když je venku . I když bych udělat krásný obrázek uhnízděný mezi pěkně růžové a bílé květy , měla by se vyhýbat z nich . Apple květy jsou problém pro ni . Apple ovoce je bezpečné

Pokud máte rádi dobrý , ostrý jablko z vašeho stromu , je to v pořádku sdílet sousto nebo dva s palčáky , protožeovoce je v pořádku pro ni . Nicméně , palčáky " interakce s jablky se měli držet ovoce a zůstat jasné z květů , stonků , listů , jádra a semena .
Krásný, toxické Apple Blossoms

I kdyžovoce je v pořádku ,zbytek jablka by měla zůstat tabu do rukavice . Apple květy , včetně plané jabloně , obsahují kyanid , který může mít závažné důsledky pro ni . Merck manuál říká, že symptomy se mohou objevit 15 až 20 minut poté, cokočka spolkne špatné kousky , které obsahují slzící oči , slinění , zrychlené dýchání , svalové křeče a ztráta střeva a kontroly močového měchýře . Otrava kyanidem může způsobit smrt , a proto je důležité , aby si léčbu co nejdříve .
Minimalizace rizik

Pokud máte další ovocné stromy , dávejte pozor na ně stejně . Podle ASPCA , může třešně a broskvoně být škodlivé pro rukavice . Nejenže budete muset překazit její lezecké cesty , ale budete muset odolat pokušení mít jablka , třešně a broskve květy ve váze jako řezané květiny uvnitř . Ačkoli stromy produkují krásné květiny , je nejlepší nechat na stromě , s palčáky mimo jejich dosah .
Inside Out of the Trees

Pokud používáte nějaký druh chemikálií , jako jsou pesticidy , na vašich stromech , je to další důvod, proč se držet palčáky od nich , protože oni mohou dělat ji špatně když kouše na listu . Nejlepším řešením v každém případě je , aby se vaše kočičí dovnitř a dát jí krásný kočičí strom vykonávat své lezecké schopnosti na . Rukavice mohou vychutnat krásu vašich jablečných květů bezpečně ze svého vnitřního okouna .

Copyright © www.421948.com