Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Jak se k nám Grub ven z krku kočky

Cuterebra jsoutyp botfly , které kladou vajíčka v blízkosti nory , nebo kde zvířata často . Když se vejce vylíhnou larvy , selarvy zadat hostitele zvíře přes nos, ústa , nebo , méně často , zranění kůže . Typicky ,Cuterebra infikuje hlodavce a králíky , podle Cotswold nemocnice zvířat . Ve vzácných případech , psi a kočky mohou nakazit larvami tohoto druhu . Kočky obvykle nakazí kolem jejich hlavy nebo krku . Někdy se nazývá warbles , mohoularvy Cuterebra způsobit závažné onemocnění u kočky polarvy klesne z těla vaší kočky . Sekundární bakteriální infekce se může vyvinout , což má za následek bolestivé abscesy . Pokyny dovolená 1

Vezměte kočku k veterináři k odstranění larvy . Vaše kočka bude vyžadovat anestezii , aby ji udrželi v klidu během řízení .
2

Nechte váš veterinář zkoumat dýchací otvor vytvořený larvami . Larvy použít tuto dýchací otvor pro vzduch , jak se rozvíjet . Váš veterinární lékař udělá malý řez na postiženém místě .
3veterinář bude muset úspěšně odstranit všechny larvy .

Povolení veterináře extrahovat larvy pinzetou . Veterinární lékař propláchněte ránu s fyziologickým roztokem , aby zajistila důkladné vyčištění . V některých případech , je nutné odstranění okolní tkáně , aby se zabránilo infekci .
4

Dotaz na antibiotika pro kočky , aby se zabránilo infekci . Očekávat, že některé otok v postižené místě po dobu několika dnů po operaci . Dávejte však pozor na příznaky zvýšeného otoku , konstantní vytékání nebo vaše kočka stává apatický .

Copyright © www.421948.com