Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Kočičí Herpes vředy

virus kočičí herpes ovlivňuje divoké a domácí kočky . Virus způsobuje herpes , nebo opary , a jakmilekočka je napaden , že bude mít virus a opakování z Herpe boláky po zbytek svého života , podle CureForHerpes.org . Umístění Herpes Sores

Kočky obecně trpí kočičí Herpe vředy v očích , podle CureForHerpes.org . Oční kapky a kočky formulovány léky mohou pomoci kočka trpí virem mnohem pohodlnější .
Symptomy

příznaky kočičí herpes virem patří zánět nosu , známý jako rýma , zánět membrány lemující víčka , známý jako zánět spojivek , a kýchání a výtok z nosu .

potenciální ohniska

první ohnisko herpes a chladu vředy jsou obvyklenejhorší , ale časem imunitní systém kočky bojuje off virus tvorby budoucích ohnisek menší .
Způsobuje

Feline Herpe virus se může vyskytnout u koček všech věku a plemen . Virus je častější u koťat narozených infikovaným matkám , neočkovaných koček a nemocné nebo těhotné kočky , podle AnimalHealthChannel.com . Kočičí Herpe virus je běžné v přijetí pet přístřešky , chovatelských stanic a domácnosti s více kočkami v důsledku přeplnění , špatné větrání , výživy a kanalizace .

Copyright © www.421948.com