Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Příznaky Pinworms ve kočky

kočky nejsou nositeli Pinworms , ale to jemylná představa, že jsou . Lidé jsounese pouze Pinworms . Pokud je vaše kočka má červy , to je s největší pravděpodobností napaden tasemnice , škrkavky a měchovci . Vaše kočka může nakazit , když to žere infikované blechy nebo vši a červi mohou být přenášeny na kočku od své matky před narozením . To může také získat určité druhy tasemnic jíst infikovaných hlodavců . Butt Scooting

Vzhledem k tomu, červy dráždit konečník kočka je jedním z příznaků červů , je-li vaše kočka se snaží svědit by scooting zadek na podlahu nebo koberec .
Zvracení a průjem

Vaše kočka může zvracet dospělé tasemnice , která se stěhoval do jeho žaludku . Zvracení a průjem jsou oba příznaky červů u koček .
Výkaly

může začít všímat segmenty tasemnice uvnitř výkalech kočky . Segmenty bude vypadat zrna bílé rýže . Pokudkočka má měchovci , uvidíte natrávená krev ve své stolici .
Vzhled

srst vaší kočky mohou postrádat lesk a lesk . To se může zdát, že vaše kočka přestala péče . Vaše kočka začne hubnout . Tato ztráta hmotnosti bude docházet i přes jeho neustále hlad . Zvýšená chuť k jídlu je další symptom červů . Vypouklé břicho je taképříznakem .
Kašel

Pokud je vaše kočka má škrkavky a zamořit plíce , dojde kašel . Kočka může chytit zápal plic a může vyvinout dýchací problémy.
Léčba

Pokud máte podezření, že vaše kočka má červy , vezměte ho k veterináři . Veterinář bude moci předepsat účinné de - odčervení léky, které zabije červy . Jednou mrtvý , bude červi trávení spolu s vaší kočky potravin . Může být zapotřebí Opakované cykly , aby zajistily , že všechny z červů a vajíčka jsou eliminovány. Ve vzácných případech měchovci , koček může vyžadovat krevní transfúzi . Jediný důvod, proč by to bylo zapotřebí , protože těžké anémie .
Prevence

Pravidelné de - odčervení cykly by měla být zachována , aby se zabránilo červů u koček . Řízení a omezit vaše kočka kontaktu s půdou nebo nečistoty , které mohou mít červy v jejich larvy a vajíčka fázích . Udržujte vaše kočka z lovu a jíst ptáky a hlodavce . Udržujte prostor , kde se vaše kočka spí v čistotě . Možná budete chtít spustit kontrolu vaší kočky výkaly dvakrát ročně, aby se ujistili, že vaše kočka je stále červ -free . Vezměte vzorek stolice do svého veterináře , aby si to zkoušet.

Copyright © www.421948.com