Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Inzulinová rezistence u koček

Léčba diabetické kočky , který nereaguje na inzulín může být i frustrující a srdcervoucí . Ale v mnoha koček , inzulínová rezistence má jednoduchou příčinu, která je snadno opravit . Naučte se test pro domácí použití , takže můžete sledovat čísla kočičí a zjistit, proč jeinzulín nefunguje tak dobře, jak by měl. A zkontrolujte, často na ketony . Kočky s hladinou glukózy v krvi vysoká , jsou náchylné k diabetické ketoacidóze ,život ohrožující nouze.
Insulin řízení

Při použití nesprávného stříkačky , skladování inzulínu při nesprávné teplotě a za použití inzulínu za její platnosti může ze všech příčin co se zdá být inzulínová rezistence u koček . Příbalová informace vám sdělí, jaké stříkaček používat a jak uložit inzulín.
Dietní

Krmivo a vysokým obsahem sacharidů mokré krmivo jak je obtížné dosáhnout regulace , Diabetické kočky potřebují low-carb , všechny mokré strava .
Somogyi Rebound

Když kočka dostane příliš mnoho inzulinu a jeho hladina glukózy klesne příliš daleko nebo příliš rychle,játra mohou přehnaně a výpisem glukózy do krve , což způsobuje to, co se zdá být inzulínová rezistence .
akromegalie

akromegalie je způsobena hypofýzy nádor, který se neustále vylučuje růstový hormon , " Acrocats " mohou být léčeny s velkými dávkami inzulínu rozdělených do několika dávekdenně , radiační terapií nebo stereotaktické radiochirurgii .
Protilátek proti inzulínu

Každá kočka vytváří protilátky v reakci na inzulín injekce . Ale některé produkují protilátky, tak mnoho , že většina inzulínu nikdy se dostává do krve pro kontrolu hladiny glukózy v krvi. Vysoké dávky inzulínu mohou překonat protilátky.
Jiných nemocí Spojené

Pokud se neléčí, tato chronická onemocnění jako je hypertyreóza , onemocnění ledvin a onemocnění srdce může způsobit inzulínovou rezistenci u koček . Těžká obezita , chronická pankreatitida a infekce může také narušit účinnost inzulínu.

Copyright © www.421948.com