Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Jak rozpoznat hypotyreózy u koček

hypotyreóza ovlivňuje endokrinní systém , což způsobuještítné žlázy na nadprodukci určité metabolické hormony. Tento stav se vyskytuje nejčastěji u starších koček . Vlastník musí odhalit hypotyreóza ve svých domácích mazlíčků brzy k zajištění plného uzdravení. Spojené Návod
1

Podívejte se na změny ve stravovacích návycích . Hubnutí , i když jíst více než obvykle , může být jasným znamením . Štítná žláza pracuje přesčas , ale to nedává dostatek živin pro tělo kočky . To může způsobit kočka jíst více a být hyperaktivní a zůstat štíhlá.
2

Sledujte kabát. Kočky mají tendenci být velmi elegantní a čisté zvířata . V případě, že srst se zobrazí neprané , nebo pokud si všimnete vaše kočka přestane koupání může být příznakem hypotyreózy u koček . Dalším příznakem je u konce , koupání v místě ztenčení nebo plešatý srsti .
3

Hledat zdravotní značky . Vlastnit kočku a je schopen detekovat hypotyreózy u koček může být snadnější, pokud se budete dívat na jejich zdraví. Poslouchejte tepy , které jsou rychlejší , než je obvyklé , a sledovat, aby zjistili, zda vaše kočka dostane snadno těžce dýchal . Některé z těchto věcí by mohl být přehlížen majitelé koček as věkem jejich kočky , ale mohlo by to být víc než jen stáří.
4

Podívejte se na přebytku. Když kočka jí a pije nadměrně , může to být způsobeno přes- aktivní štítná žláza . Nadměrné zvracení, průjem, nebo agresivita může také pomoci odhalit hypotyreóza u koček .
5

Pořiďte si krevní test . Hypotyreóza u koček lze nalézt testováním krve . Veterinář bude schopen detekovat hypotyreózy u koček pomocí krevního testu , a zjistit, zda to je další nemoc .

Copyright © www.421948.com