Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> Kočky jako domácí mazlíčky

Jak zastavit Cat Od Pawing

Kočky jsou velmi hmatové zvířata, která využívají jejich tlapky pro všechno od péče, jíst , aby vyšetřování své okolí . Bohužel pro majitele domácích zvířat , může vaše kočka není vždy pochopit, že to není v pořádku použít jejich tlapky , aby vás probudil ráno , nebo dráp svůj nový kožený nábytek . Jako člověk , vaše odpovědnost spočívá v učení , proč se vaše kočka dělá to, co dělá , a podniká kroky k řízené kočičí přítel k více přijatelných způsobů využití nohy . Pokyny dovolená 1

Zjistěte , proč se vaše kočka tlapky . Je to natahovat své drápy na nevhodných předmětů , jako je váš nábytek ? Nebo se osahávat na hrudi , aby jste se na ( co se zdá vám líbí ) nepřiměřených hodin ? Zjistit, jak se vaše kočka mysl funguje, jeprvním krokem k nalezení řešení problému .
2

Poskytnout alternativní drápat oblasti na posílení pozitivního chování drápat . Kočky dráp věci . Dělají to instinktivně natáhnout a brousit své drápky , takže pokud je vaše kočka je hrabání na vaše jídelní sadu , může to být znamení , že potřebuje určený kočička škrabadlo . Podporovat vaše kočka packa na svém místě třením špetku rostlina přitahující kočky na něj , a chválit ho rázně , když se použije ji. Nekřič na nebo hit kočku za žádných okolností , což ho učí pouze , aby se zabránilo a bojí se tě . Podívejte se nehty Vaše kočka pravidelně k určení, zda jsou zarůstají .
3

Přestávka výztuže cyklů . Když se vaše kočka tlapky na vás , může mu být soupeří o pozornost , se snaží dostat jídlo , nebo prostě těší reakce se mu dostane , když se vyskočit a začít honit po něm . Ať už máte na mysli , nebo ne , uznává svou kočku v žádném případě , když tlapky na vás slouží pouze k posílení jeho chování . Ignorovat tyto prosby o pozornost nebo jídlo , a pouze reagovat na vaše kočka , když se přeruší jeho hrabání . Nakonec , bude se učit , že hrabání na vás nepřináší odpověď , a se vzdát .
4

poskytnout dostatek hraček a podnětů , aby se vaše kočka aktivní , šťastný a zdravý . Udržet si kočku obsazeno a bavil je možnánejlepší způsob, jak odradit nežádoucí chování , jako je hrabání a škrábání . Dát Vaše kočka pozitivní odbytiště pro jeho energii pomůže zabránit mu najít jiné způsoby, jak ji vynaložit , a jako každý majitel kočky ví , naše kočičí přátelé jsou mistři objevuje nejvíce kreativní způsoby, jak způsobit chaos , když se nudí .

Copyright © cs.xzhbc.com