Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> krmení kočky

Jak často byKitten jíst ?

Koťata . Jsou to fascinující , nadýchané rozpory . Zdá se, že tráví většinu svého času tvrdě spí a zbytek to se odráží od stěn . Jsou rychle roste . To je místo, kde jejich požadavky na krmení vstupují do hry . Potřebují potravu častěji než dospělí dělat , aby energie a hmoty . Novorozená koťata fna prodej

Koťata méně než týden staré potřebu jíst jednou jeden každý dvě hodiny v závislosti na internetových stránkách ASPCA . Mezi týdnů dvě a tři , budete postupně zužují , aby každé dva až tři hodiny. Mezi týdnů tří a šesti ,kotě potřebuje čtyři až šest krmení sezení denně

zdravé , kojící matka kočka zvládne krmení během prvních několika týdnů; . Odstavení začne kolem čtvrtého týdne . Pokud jste péči o mladé a bez matky kotě , očekávají, že láhev , krmit ho pomocí kotě mléčnou náhražkou stejně často jako jeho matka by . Odchov novorozené kotě správně, jevelký, ale obohacující závazek .
Začátek odstavení

Koťata jsou obvykle připraveni začít jíst pevné látky , když se kolem měsíce starý , v závislosti na ASPCA . Odstavení začíná na zhruba 1 měsíc a obvykle končí , když jste mezi 8 týdnů a 10 týdnů . Do odstavu je více než v plný,matka kočka ještě sestra , i když ne v tak pravidelném základě . Koťata jsou připraveni začít jíst pevnou stravu . Ujistěte se, že krmit své kotě komerční jídlo , které je speciálně pro koťata . Ujistěte se učí jíst pevnou stravutrochu jednodušší pro vaše kotě smícháním jeho jídlo do měkké kaše s použitím mírně vyhřívaný kotě vzorec . Hladké textury fungují dobře s koťaty neslouží k ničemu jinému než mléka nebo kotě vzorce .
Starší Koťata

Když vaše kotě je mezi 6 týdny a 3 měsíce věku , může se jíst čtyřikrát denně . Jakmile udeří 3 měsíce starý, dát mu jen tři jídla denně , a tvrdí, že frekvence až se dostane na půl roku místo .
Dospělé Kočky

Jakmile bude vaše kotě je asi 6 měsíců , můžete přetáhnout jeho každodenní krmení na pouhých dvou zasedáních , Virginia , Maryland Regional College of webových stránek poznámek veterinárního lékařství je . Diskutujte frekvence krmení s veterinářem . Když vaše kotě je asi 1 rok stará, můžete začít krmit ho pro dospělé kočky . Mějte na frekvenci dvakrát denně .
Klipart Důvod frekvence

Koťata potřebují jíst častěji než dospělé kočky pro růst . Ti malí potřebují více výživy pro každou libru jejich celkové tělesné hmotnosti , říká veterinář František Kallfelz na CatWatch funkce internetových stránek Cornell Feline Health Center . Koťata také potřebují výrazně vyšší množství energie v jejich stravě ve srovnání s dospělými kočkami , v závislosti na internetových stránkách ASPCA .

Copyright © cs.xzhbc.com