Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> krmení kočky >> 

Komerční Raw strava pro psy

Psi , ve volné přírodě , jsou masožravé od přírody . Pouze v zajetí se konzumují vařené maso a obilí ve formě komerčně připravené granule . Surové zastánci pes potravin věří, tradiční krmivo přispívá k psí diabetu , obezity , poruch trávení a imunitní dysfunkce . Někteří věří , že návrat domácký psy na jejich přirozené potravy odstraňuje tyto poruchy ,rostoucí počet jednotlivců , kteří se rozhodnou krmit své psy syrové stravy . Historie

spřežení psů a závodní chrti byli krmeni syrovou stravu za mnoho let . Nicméně , krmení svého psa syrové maso , kosti a zelenina jerelativně nová myšlenka . Tento koncept byl původně obsahoval australský veterinář Ian Billinghurst v roce 1993 . Jeho návrhy krmení byly vytvořen BARF , zkratka pro biologicky Vhodná Raw Food . Krmení svého psasyrové potraviny dieta je kontroverzní a mnoho veterináři nesouhlasí s hodnocením Billinghurst je . Bez ohledu na diskuse ,rostoucí počet společností na výrobu syrového krmiva pro psy a mnoho komerčně připravené značky jsou k dispozici .
Výhody a nebezpečí

Zastánci syrové stravy pro psi tout výhody, jako je zdravější kůži a srst , snížení degenerativních onemocnění spojených se stářím a zlepšení dechu . Odpůrci stránky nedostatek důkazů o zdravotních přínosech a opatrně proti nevyvážené stravy , nebezpečí udušení zvýšil o včetně kostí a možnosti patogenů v potravinách narodila, byl v syrové maso .

Složení

komerčně připravené syrové psí strava obsahuje jen to, že syrové potraviny : syrové maso včetně kostí , svalové tkáně a orgánové maso , s přídavkem zeleniny . Zastánci věří, zrna by neměly být zahrnuty do psí stravě, protože jim chybí nutriční výhody a odchýlit se od jejich stravy v divočině .
Processing

Vzhledem k tomu, syrové maso a zelenina jsou podléhající rychlé zkáze , syrové krmivo pro psy je obvykle konzervované zmrazením nebo lyofilizací . Komerční výrobky jsou vyráběny v USDA prohlédl zařízení a často obsahují veškeré organické maso, ryby a drůbež .
Náklady

náklady na krmení svého psakomerčně vyráběných syrové psí žrádlo je výrazně vyšší, než tradiční granule . Nicméně, pokud váš pes byl diagnostikován s nemocí a předepsal speciální dieturozdíl v nákladech se stává mnohem méně . V průměru se odhaduje na mezi 2,50 dolarů a $ 5 za den krmit velkého psa střední komerčně připravené syrové krmivo , ve srovnání s asi 1 dolar na den pro kvalitní krmivo pro psy granule .
Kde koupit

když syrové krmivo se získává na popularitě , to není k dispozici ve vašem obchodu s potravinami pet uličky. Vyberte pet obchody nesou syrové krmivo pro psy , ale je vhodné zavolat předem najít obchod, který dělá . Vzhledem k požadované chlazení , mnoho pet obchody ještě nosit tento produkt . Mnohé firmy nabízejí dopravu zdarma pro on-line objednávky a eliminují potřebu cestovat najít své výrobky .

Copyright © www.421948.com