Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> krmení kočky >> 

Hypoalergenní krmivo pro psy Potraviny

Psí potravinové alergie jsou časté a způsobují věci, jako je svědění , podrážděnou kůži , vypadávání vlasů , slzení očí , zvracení a průjem . Nalezení správné hypoalergenní potraviny může být někdy náročné . Existují speciální psí potraviny vyrobené s omezeným počtem přírodních surovin a bez společné alergie způsobují látky, jako je kukuřice , pšenice a sóji . Ačkoli tyto krmiv pro psy jsou obvykle dražší , budou vám ušetří peníze v dlouhodobém horizontu o veterinárních účty , ošetření a léky . Modrá Buffalo

Modrá Buffalo psy neobsahuje kukuřici , pšenici ani sóju , protože tolik psů jsou alergičtí na těchto společných levné přídavných složek . Oni používají pouze skutečné maso , celá zrna , zeleninu a dokonce i ovoce , aby se jejich vysoce kvalitní krmivo . Kromě toho , každá odrůda Blue Buffalo psy obsahuje LifeSource bity , které jsousměs vitaminů , minerálů a antioxidantů pomáhá posilovat imunitní systém Vašeho psa .
Royal Canin

Royal Canin využívá všech přírodních složek , vitamínů, minerálů a žádná plnidla . Mají specifický pro psy Hypoalergenní HP , která jekompletní a vyvážená hydrolyzovaný protein dieta . Strava je speciálně vyvinut pro pomoc při diagnostice a léčbě nežádoucích účinků potravin .
Solid Gold

Solid Gold nabízí suché krmivo pro psy s bizonem nebo jehněčí v nich . Chystáte se s více exotickými proteiny, jako je tato zvyšuje vaše šance na nalezení vhodného krmivo pro vašeho psa . Jejich strava obsahuje všechny přírodní ingredience v nich spolu s rýží , některé ovoce a minerálů a vitamínů , které také pomáhají s růstem Vašeho psa a srsti .
Canidae

Canidae má také hypoalergenní krmivo . Nabízejí věci, jako je krůtí , kuřecí , jehněčí a ryby s hnědou rýží , bylinkami , vitamínů, minerálů, probiotik a jiných přírodních složek, které jsou všechny dobré pro vašeho psa . Oni nepoužívají kukuřice, pšenice, sója , obilí frakce nebo jiné výplně .
Eagle balení

Eagle balení krmivo nabízí antibiotikum bez jehněčí , vepřové a rybí moučky pro hypoalergenní protein . Jejich přírodní krmivo pro psy je také celá zrna , ovocný sad a bylinkovou zahradu přísady , vlákna , čištěné tuky , kvalitní oleje a mastných kyselin .
Hills Science Diet

Hills Science Dieta také nabízí řadu krmiv pro psy s názvem předpis vzorec diety , které jsou vyrobeny speciálně pro psy s potravinovými alergiemi a kožními podmínek .


přírody Recept

přírody recept nabízí psa jídlo s pečlivě vybraných zrn , zdrojů bílkovin , tuků zdrojů a antioxidantů . Mají psí vzorce alergie poskytovat nutriční potřeby vašeho psa a pomáhají zmírnit a prevenci alergických reakcí na potraviny .
Tip

Existuje také mnoho dalších značek hypoalergenní krmiv pro psy na trhu . Nejlepší věc, kterou musíte udělat, aby se najít správné hypoalergenní krmivo pro vašeho psa je se poradit s veterinárním lékařem , váš pes jídlo dodavatele a zkontrolovat a porovnat složky na tašky . To může nějakou dobu trvat, vyzkoušet různé vzorce zjistit, co ingredience váš pes je alergický na , a to, co značka je nejlepší pro něj .

Copyright © www.421948.com