Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> krmení kočky

Co Seřadit zmrazené zeleniny jsou dobré i pro psy ?

Psi mohou a měly by být jíst zeleninu jako součást jejich každodenní stravy , podle Vermont založené veterinárním centru . Psi ve skutečnosti byly náročné zeleninu , protože se poprvé objevil na Zemi . Stejně jako lidé , psi potřebují rozpustnou a nerozpustnou vlákninu , stejně jako životně důležité živiny ze zeleniny . Zeleninové konzervy je třeba se vyhnout úplně , protože mají vysoký obsah sodíku a nižší nutriční hodnotu . Zatímco čerstvá zelenina jsou ideální pro psy , mražená zelenina může být nahrazen , protože jsou pohodlné a mají podobnou nutriční hodnotu . Mrkev

můžete krmit psy, celé nebo dělené mražené mrkve pro své mnohé výhody . Zmrazená mrkev jevynikajícím zdrojem beta-karotenu , což jeantioxidant dobré pro zdraví . Obsahují mnoho vitamínů , stejně jako vápník, draslík a železo . Přidat mrkev na psí stravě také udržovat a zlepšovat zrak . Podle studie zveřejněné v 2005 vydání časopisu Journal of American Veterinary Medical Association ( JAVMA ) , psů, spotřebovaných žlutá nebo oranžová zelenina alespoň třikráttýdně bylo zjištěno, že mají nižší riziko vzniku rakoviny .


brokolice

Další dobrá volba pro psy je zmrazené růžičky brokolice a nakrájená mražené brokolice , kdykoli je to možné , protože je výživnější a obsahuje vitamín C , kyselinu listovou , vápník a vláknina .

Špenát

můžete přidat zmrazené listový špenát nebo zmrazené sekané špenát se psy ke zvýšení příjmu železa psa . Špenát má dvakrát tolik železa jako většina ostatních zelené a je takédobrým zdrojem antioxidantů a živin . Podle stejného JAVMA studie citované dříve , spotřeba zelené listové zelenině třikráttýdně nebo více bylo spojeno s nižším rizikem vzniku rakoviny ve skotských teriérů .
Red Pepper

Mražené plátky červené papriky se doporučuje pro psy, pro mnoho nutričních výhod , včetně vitamínu C. červené papriky jsou takédobrým zdrojem beta karotenu a vlákniny .
zelená a žlutá Snap fazole

Dejte psům mražené zelené a žluté snap fazole pro dobré zdraví . Tyto fazole zásobování psi s mnoha vitamínů a jsou takédobrým zdrojem vápníku .
Kukuřice jader

Přidat mražené kukuřice jader na psí stravy pro zvýšení příjmu sacharidů chvíli poskytuje další živiny stejně .
zelenina se vyhnout

Zatímco mnoho další zeleniny, jako je squash , zelenými fazolkami a zelím jsou také možnosti zeleniny , by se psi nesmí jíst některé zeleniny . Nedávejte psům žádné cibule , protože obsahuje chemické látky , které jsou toxické špičáky . Ze stejného důvodu se vyhněte česnek, pokud je vařená a vzhledem k tomu ve velmi malých množstvích .

Copyright © cs.xzhbc.com