Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> V souvislosti s Cats

Důvody pro matku kočky Odmítnutí Koťata

Když matka kočka porodí vrhu koťat , zdá se logické , že by spíše pro všechny z nich . Nicméně, některé matka kočky odmítnout některé nebo všechny jejich novorozených koťat , takže je upuštěno , nebo na rozdíl od zbytku vrhu . Důvody, proč matka kočky odmítají jakékoliv koťata na vše závisí na otázkách, jako je zdraví a schopnost matky na mateřské být . Nemoc nebo Deformity

Matka kočky vědět, kdy jejich koťata ve vrhu se rodí s nemocí nebo deformitou . Pokudmatka zjistí, žekotě má onemocnění nebo infekce ,matka kočka může odmítnout kotě , tlačí ji pryč od zbytku zdravější koťat ve vrhu . Matka kočky udělat jako prostředku k ochraně ostatních koťat , ale zatím nejsou inklinovat k kotě , že je nemocný . Kromě toho , bude matka kočky chtějí vyhradit jejich mléko a potraviny pro koťata , které jsou zdravější a silnější .
Nedostatek mateřský instinkt

Pokudmatka kočka nemá vrozenou matek instinkt , může se neví, jak správně pečovat o její koťata . Matka kočky nemusí být schopen vyrovnat se s velkým vrhu , a proto odmítají některé zmladých , aby to bylo jednodušší s méně koťata k tendenci . Lidské majitelé mohou pomoci matka kočky zmírnit do mateřské role tím, že ukazuje na matku , jak krmit koťata , čistit je a udržovat v teple . Například , podle Vet Informace můžete naučit matka kočka sestra její mladý umístěním Matka kočka na boku a pohybuje koťata až do jejího břicha .
Příliš velký vrh

Pokudmatka kočka cítí , že její vrh je příliš velký , a ona se nemůže dostatečně kojit její mladý , ona může odmítnout některé z menších koťata - nebo impulzy runt vrhu - v aby zachránil jídlo a pokoj v hnízdě . V tomto případě , budematka kočka nezahrnuje koťata ona odmítla během ošetřovatelské času nebo umožní jim v hnízdě spát a zdřímnutí .
Matka kočka je nemocná

je-limatka kočka je nemocná , nebo cítí, že ona zemře ze zranění nebo nemoci , je možné ji odmítnout koťata ve svém vrhu . Ona se nechce nakazit její mladý předáním na nemoci s nimi , a tak se sama odstraní z hnízda a zůstat osamělý - opuštění koťata opuštěné

.

Copyright © cs.xzhbc.com