Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> V souvislosti s Cats >> 

Jak odebrat Zápach pro kočky

kočky vůně je obvyklevýsledkem kočičí moči , který prošel bez povšimnutí . Pokud ne vyčistit ,zápach může být docela silný. Kočičí zápach není jenproblém s lidmi, kteří mají kočky pro domácí zvířata . To může být taképroblém pro ty , kteří se pohybují na místě kdysi obývané domácích koček a divokých koček . Naštěstí se správnými čistící prostředky a techniky , můžete odstranit znepokojující kočku zápach z vašeho domova . Věci, které budete potřebovat
Černé
Křída
noviny
papírovým ručníkem
čistým hadrem
Extractor /vlhkého stavu vakua
Pet deodorant
Jedlá soda
< br > Zobrazit další instrukce
1

najít zdroj zápachu . Vidíte-likočka eliminovat v určitém místě , měli byste okamžitě vyčistit . Ty nemusí být vždy vidět umístění , nicméně , zvláště pokud nemáte vlastní kočky , nebo se přesunuli do místa , které kdysi kočky . Váš nos vám pomůže najít znečištěné oblasti . Můžete také použít černé světlo . Vypněte všechna světla v místnosti a lesk černé světlo po místnosti . Moč skvrny se rozsvítí na lehkou váhu. Kruhprostor s křídou a zase vám světla zpět na to , že můžete čistit špinavé plochy .
2

položte kus novin nebo papírovou utěrkou na vrcholu čerstvých skvrn . Postavte se na horní části papíru na minutu , takžeskvrna vsákne do papíru před odstraněním a házet papír pryč . Pokud máte kočku, která se snaží trénovat močit do bedničky , spíše než na podlaze , pečlivě srolujte papír s močí a umístěte jej uvnitř bedničky . To vám pomůže trénovat vaše kočka eliminovat na správném místě .
3

propláchněte oblast studenou vodou a osušte do vody s čistým hadrem nebo mokrou vakua .
< br > 4

Spustit odsávací podtlak přes jakékoliv místnosti, kde staré skvrny jste nastavili do podlahové plochy , jako jsou koberce . Ve většině nájemních nástroj obchodech si můžete pronajmout extrahování vakuum . Nepoužívejte parní čistič na kočičí skvrny ,pára jen nastavit skvrnu trvale do podlahy nebo čalounění
5

pachu podlahy nebo čalouněný nábytek s enzymem na základě pet deodorant . . Mnoho druhů zvířat v zájmovém deodoranty jsou na trhu , ale vybrat ten, který je vhodný pro daný typ podlahy nebo čalounění vám vlastní .
6

vyperte žádné obarvené položky, které jsou omyvatelné . Přidat 1libra jedlé sody ke svému pravidelnému pracího prostředku a vyperte jako obvykle.

Copyright © www.421948.com