Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> V souvislosti s Cats

Jak čistit kočičí moči Mimo oblečení

Stejně jako můžete milovat kočku , je to frustrující, když váš mazlíček močí na vašem oblečení . To může být kočičí způsob značení na jeho území , nebo to může být jen nehoda . Bez ohledu na to , pročkočka močil na oblečení , budete pravděpodobně chtítmoči pryč . Není žádný důvod , aby vyhodit jinak dobrý kus oblečení jen proto, že z bodu kočičí moči . Používejte správné produkty a metody , aby zachránili své oblečení a účinně odstranit kočičí moč . Věci, které budete potřebovat
Papírové ručníky
kbelíku
vody
White ocet
1/4 šálku jablečného octa nebo chlorového bělidla
Jedlá soda
Zobrazit další pokyny
1

Ponořte se tolik moči, jak je to možné s papírovými ručníky . Vymaž na místo, dokud žádné další převody moči od oblečení až po papírových ručníků .
2

Naplňte kbelík s třemi díly teplé vody a jeden díl octa . Umístěte oblečení do kbelíku , a nechte ji vsáknout po dobu nejméně 40 minut. Pokud je oblečení z jemné látky , namočte do studené vody .
3

Launder oblečení jako obvykle . Přidat 1/4 šálku jablečného octa , spolu s pravidelnou množství pracího prostředku , do vody . Pokud je oblečení je bílá , přeskočte ocet a přidejte 1/4 šálku chlorové bělidlo .
4

opakujte znovu tento postup v případě, že skvrna moči je stále přítomen . Přidejte 2 šálky jedlé sody na praní zatížení dále pomoci odstranit zápach moči .

Copyright © cs.xzhbc.com