Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> V souvislosti s Cats

Nejlepší způsob, jak čistit kočičí moči Out of Koberce a vycpávky

Nikdo nechce skvrny kočičí moči či zápach v jejich koberce a koberce polstrováním . Čištění kočičí moč z koberce a čalounění vyžaduje trpělivost a několik produktů , z nichžněkteré můžete mít již doma . Kočky močit na koberci během bedničky školení , označit území , během nemoci a vyjádřit hněv . Čím rychleji chytíte tu nehodu ,jednoduššískvrn a zápachu je odstranit . Věci, které budete potřebovat
bílého octa
papírové ručníky nebo bílý hadry
jedlé sody
Pet zápach neutralizační
hmotnost papíru nebo těžký předmět
Zobrazit další instrukce

1

Blot až tolik moči , jak je to možné . Zatlačte na místě pevně s papírovým ručníkem po dobu nejméně 30 sekund. Nedrhněte . Opakujte s čerstvým papírovou utěrkou , dokuddalší ručník je suchý po osušení .
2

Smíchejte jednu Qt . teplé vody s ½ šálku bílého octa .
3

zakryjte skvrnu lehce směsi. Používejte pouze malé množství . Pro skvrn starší než několik hodin , použijte dostatek ocet směsi namočit přes koberec a do polstrování .
4

Place alespoň dva skládané papírové ručníky přes místě . Umístěte váhu papíru nebo jiného těžkého předmětu nad papírovými ručníky .
5

nechtesměs sedět po dobu nejméně dvou hodin.
6

Spray nebo posypeme jakoukoliv značku pet zápach neutralizační na místě . Přečtěte si všechny pokyny na obalu před použitím . Spreje obvykle vyžadují, abyste vymazat většinu spreje . Práškové verze vyžadují, abyvýrobek sedět dobu 15 až 20 minut před vysáváním .

Copyright © cs.xzhbc.com