Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> V souvislosti s Cats

Proč My Cat Lay v bedničky ?

Pokud se vám zdá vaše kočka , kterým se ve svém vlastním bedničky , může si myslet, že se zbláznil . Ale od kočky pohledu , mohou být dobré důvody pro zavěšení kolem tohoto neobvyklého místa . Znalost a Comfort

bedničky může cítit nepříjemné pro vás a mě , ale kočička to voní stejně jako ona . Plachý , ani nervózní kočky mohou být vypracovány do bedničky , protože jí dává komfort . Pokud poskytují měkký , na které se vztahuje postel pro ni ( i když je to jenpapírová krabice lemované s ručníkem ) , může se přesunout na které místo .
Habits Die Hard

Pokud kočka byla držena v malém kotci na nějakou dobu ( jako například v útulku ) , může neměl nikde pohodlné stanovit kromě bedničky , a tyto kočky často volí bedničky na spaní . Pokud ho přijala v nedávné době , může to trvat mu čas, aby si z toho zvyk . ( Poznámka : . Nepoužívejte hrudkující steliva pro koťata mladší než 8 týdnů )
Úzkost Střídání a

Vzhledem k tomu,bedničky je" známý" Bezpečnost místo , kočku, která je strach nebo úzkost , možná proto, že je vybral jiný zvíře nebo dítě v domě , může ustoupit do bedničky . Problém jako to může vyžadovat určité chování školení pro obě strany , nebo prostředky k oddělení .
Ochrana

Většina koček jako s úkryty a zastrčil - away prostory, kde oni mohou najít soukromí , i když se necítí ohroženi . Toalety často slušet . Opět ,úkryt postel nebo " šálek " postel v out - of-the -cesta místo může ji čerpat z toaletou oblasti .
Nemoc

kočka , že má problémy s močovým měchýřem nebo průjem může chtít , aby zůstali v blízkosti toalety . Ale každý druh nemoci může způsobitkočka ustoupit na místo, kde se cítí bezpečí , soukromí a pohodlí . Pokud nelze diagnostikovat příčinu jeho spí v bedničky ,veterinární vyšetření může býtdobrý nápad .

Copyright © cs.xzhbc.com