Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> V souvislosti s Cats

Jak se vypořádat s Žárlivý Cat chování

Věřte tomu nebo ne , mohou kočky žárlit . Cokoliv, co znamená méně pozornosti nebo potraviny pro ně může způsobit žárlivý chování , ať už je tonové zvíře , nebo dokoncenové dítě v domě . Žárlivost by mohla mít za následek nesprávné močení , agrese nebo dokonce anorexie . Můžete udělat pár věcí k vyřešení tohoto chování . Věci, které budete potřebovat klipart feromonových sprej nebo difuzor
Záchranný prostředek
Valium
Zobrazit další instrukce dovolená 1

zabránit žárlivého chování pomalu zavádí nový přírůstek do domácí . Pokud je přinášet novou kočku do vaší domácnosti , udržovat ji ve svém vlastním pokoji na první pohled a umožnit kontrolovaný , přátelskou interakci pod dveřmi . Představte svého nového psa na kočku tím, že drží psa na vodítku a nechat zvířata opatrně čichat navzájem . Pokud se chystáte přinést nové dítě do domu , nosí pleťové vody a dětský pudr předem zvyknout vaše kočička na dítě souvisejících s vůní . Nechte vaše kočka čichat , nebo dokonce ležet na dece nebo oblečení, které má dítěte vůni .
2

Sprchový kout vaše kočka s láskou . Pokud se zobrazuje žárlivého chování , je to pravděpodobně proto, že se cítí osamělý . I když to může být obtížné trávit co nejvíce času s vaší kočkou, jak jste před novým Kromě toho je důležité , aby to zastavit žárlivost .
3

Poraďte se se svým veterinářem . Někdy , přes veškerou snahu , vaše kočka se nezastaví své chování , aniž by léky na úzkost a stres . Feromony , používají buď v difuzoru nebo spreje , nabízejí všechny přírodní způsob, jak zajistit vaši kočku s pocitem pohody . Mohou relaxovat jí dost pro zastavení chování . Záchranný prostředek ,vše-přírodní léčba z květinových esencí , může být také efektivní při zmírnění úzkosti . Valium může také pomoci s kočkou úzkostí , když budeš mít krev práci sledovat ledviny Vaší kočky . Také to může nějakou dobu trvat , než se dostanete na správné dávkování Valium .

Copyright © cs.xzhbc.com