Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> V souvislosti s Cats

Jak zastavit Cat Od Močení na koberec

Kočkovité šelmy jsou příjemné společníky a účinné lapače myší , aleobčas se straně lze nalézt jednoduše tím, že po nose . Obecně platí, že kočky používají své Toalety , ale stres , zdravotní problémy azavádění nové kočky do domu může způsobit jí otočit se mimo trať a začít močení na své oblíbené koberec nebo koberce . Strategie , jak zastavit tento zlozvyk by měla obsahovat cestu k veterináři , důkladné čištění práci , a dokonce i malý kočičí psychologii . Věci, které budete potřebovat
enzymů čistič
více Toalety
stelivo pro kočky
Hliníková fólie
Heavy plastové
Oboustranná páska
Domácí repelent klipart Scat mat
Pop je vyplněn s mincemi a utěsněna páskou
Whistle
spreji
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Kontaktujte vaše kočka veterináře při prvním náznaku ji močení na koberec nebo koberec , by to mohlo býtdůsledkem infekce močových cest , zánětlivé onemocnění střev , nebo nějaké jiné léčitelné choroby . Poskytování léčby k ní poté, co se diagnóza je dělána .
2

Očistěte místo, kde vaše kočka močení pomocí enzymu čistič , jako je zázrak přírody , Oreck , odkud není návratu Pet zápachu a skvrn, Bissell Pawsitively Clean nebo jakýkoli podobný produkt k dispozici na vašem zverimexu . Vyvarujte se použití jakýchkoli bázi čpavku čisticí prostředky , protože to může napodobit vůni kočičí moči . Napusťte znečištěnou plochu . Nechteenzym čistič sedět pět minut , poté otřete jej hadříkem nebo papírovým ručníkem .
3

Umístěte novou bedničky plný smetí v blízkosti místa , kde se vaše kočka močil nevhodně v případě, že zdravotní problémy byla vyloučena jako faktor . Ujistěte se, že čištění pole den a umyjte jednou týdně . Vyhněte se použití silný - vonící dezinfekční prostředky.
4

Umístěte jídlo a vodu nádobí vaše kočka je blízko místa, kde se vymočil nevhodně . Kočky obvykle nemají močit blízko místa, kde jedí nebo pijí .
5

Pozice hliníkové fólie , silný plast , Scat rohože , oboustranné lepicí pásky nebo zvířecí repelenty nedaleko místa, na koberec nebo koberec , kde nevhodně močí . Každá z těchto možností zabránit jí v přístupu k problémové oblasti .
6

Hodit pop plechovku naplněnou mincemi a utěsněné páskou směrem k ní , dávejte pozor , aby se zabránilo ji bít, zda jste ji vidět močení na koberec , nebo koberec . Také zvažte foukání píšťalku nebo postřikem ji vodou z láhve vody. Tyto kroky se jí mohou překvapit a zkontrolujte její kolega něco nepříjemného se močení v problémové oblasti .
7

Zakázat vaše kočka přístup do místnosti s koberci , nebo koberec , na kterém ona močil nevhodně . Omezit ji do koupelny nebo technické místnosti vybavené s kočkou box a zdroj potravy a vody . Jakmile je jasné, že je správně používat kočičí pole , poskytnout jí větší přístup do dalších částí Vašeho domu , včetně případně v místnosti, kde se vymočil nevhodně .

Copyright © cs.xzhbc.com