Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> V souvislosti s Cats

Problémy s kočku

Vlastnit pet přichází s velkou zodpovědnost . I když kočky mají tendenci být samotářská stvoření , ale stále spoléhají na své lidské společníky pro podporu . Stejně jako lidé , každý má kočka osobnosti jednotlivce a hygienických podmínek , které mohou výrazně ovlivnit jejich chování . Zatímco většina jakýkoliv problém s kočkou mohou být vyřešeny , je důležité být si vědom společných problémů, aby zajistil , že budete schopni poskytnout náležitou péči . Použití bedničky

Většina koček se bude rychle reagovat na vrh - box tréninku . Pokud je vaše kočka není použití bedničky , může to býtznámkou závažných zdravotních komplikací . Podle Pomáháme Animals.com , " každá kočka, která je močení mimo toalety by měla být přijata k veterináři hned vyloučit infekci močových cest . "
Kompulzivní chování

Zatímco všechny bytosti provést nutkavé chování , aby se udržely , může u koček objeví nebezpečné chování . Americká společnost pro prevenci krutosti na zvířatech říká: " Mezi nejčastější nutkavé chování u koček jsou vlny sání nebo tkanina jídlo a nadměrné lízání , vlasy, žvýkání nebo tahání za vlasy . "

Poškrábání

Kočky poškrábání z instinktu . To splňuje jejich potřeby , aby jejich drápy ostré a zároveň poskytuje příležitost protáhnout . Pokud není dána správnou zásuvku zmírnit potřebu nuly, vaše kočka se poškrábat jakýkoli povrch , které považuje za vhodné .
Meowing

Zatímco některé kočky mňau jen aby vás upozornil, něčeho , co potřebují , jako jsou potraviny a voda , bude další mňau neustále pozornost nebo jednoduše ukázat, že oni chtěli mluvit .
Agrese

-li strach , vaše kočka mohou vykazovat agresivní chování směrem k sobě nebo jiným zvířatům ve vaší domácnosti . ASPCA bere na vědomí společný agresivní chování jako kousání , vytí , plácat nebo drápat .

Copyright © cs.xzhbc.com