Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> V souvislosti s Cats

Jak vytvořit váš Cat méně agresivní na psy

V televizi a v knihách , psi jsou velké kočky ponorek . Ve skutečnosti , mnoho koček jsou agresoři v kočičí a psí války . To může ztěžují život , pokud jstehrdým majitelem i psa akočky a vaše kočka těší se , že agresivní vůči vaší přátelské , ocasu - vrtěl nejlepší kamarád . Zkrotit vaše kočka agresi pomocí následujících několik jednoduchých kroků a vaše kočka bude brzy naučí buď zůstali daleko od svého psa, nebo se vzdát a být přátelé . Věci, které budete potřebovat
Stříkací láhev naplněnou vodou
Cat Treats
Cat byt
Catnip
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Vystavte si kočku psi . To může znít bláznivě , ale mnoho koček se právě nepoužívají pro psy . Pokud můžete , zkuste vystavovat kočky na psy pravidelně , po určitou dobu , aby sekočka může zvyknout na zvuky , pachy a zvukypes dělá .
2

Vytvořit bezpečné místo . Mnoho koček jsou agresivní, protože mají pocit, že jejich území je ohrožena psem . Udělat nebo koupit bezpečné místo pro vaši kočku , žepes nemůže dosáhnout , například vysoké kočky byt .
3

vycvičit psa . Psi mají tendenci být příliš nadšeni , když vidí kočky , které mohou vyvolat agresivní chování kočky . Cvičit svého psa být jemný kolem kočka . Například , abypes sedět a pak pomalu přivede kočku v blízkosti psa . Pokudpes vstane , aby ho sedět znovu .
4

vycvičit kočku . Pokaždé, když vaše kočka chová agresivně k psovi , aby jí dobrou prcek s spreji plné vody . I když to neublíží kočku , bude ji to odradit , protože kočky nenávidí vodu .
5

Odměna kočku . Mějte plechovku Kitty zachází v okolí , a kdyžkočka ignoruje nebo je jinak klidný kolem psa , pochvalte ji a dát jí kočička léčit .

Copyright © cs.xzhbc.com