Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> V souvislosti s Cats >> 

Nejlepší potahové látky pro kočky

Pokud jste si mysleli, s kočkovité šelmy a pěkné čalouněný nábytek bylbuď-anebo problém , zamyslete se znovu . Jejich relativní neschopnost zničit základěnejlepší potahové látky pro kočky jesyntetický známý jako mikrovlákna. Není to & quot; zelené & quot; materiál , pokud je to pro vás důležité . Musíte se rozhodnout mezi ekologické nebo kočičí -friendly vlákna.
Microfiber potahové látky

Microfiber je složen převážně z polyesteru nebo nylonu . To získal termín & quot; mikrovlákno & quot; protože tyto vlákna jsou pevně pletené a velmi malé , což má za následek sametový pocit . Microfiber Nábytek je odolný , snadno se čistí a odolný proti skvrnám , i když ne skvrny důkaz. Rychlé vysávání , nebo jednou za s měkkou odstraňovač zbaví kočičí srsti . Mikrovlákno je pevně vazba znamená, že je to mnohem těžší pro Kitty potopit své drápy do něj.
Mikrovlákna Styles

Microfiber čalounění přijde do všelijakých stylů , včetně těch , které napodobují vzhled kůže . Najdete mikrovlákna v různých textur , které úzce napodobují přírodní textilie . Možná jste se vyhnul některé látky v minulosti, protože byste mohli předpokládat, že Kitty by je skartovat . S mikrovlákna , můžete si vybrat podobný -vypadat jako čalounění , které by neměly pokoušet drápy zvířátka . Při výběru z mikrovlákna tkaniny , nezapomeňte, žekontroluje nebo rybí vzor může skrývat velké množství kočičích nábytku hříchů. Zvažte vaše kočka barvu srsti . Například , nábytkem ze světlého dřeva a tmavě potažené kočkovité šelmy nejsoudobrý mix, ale barvy blízké k vaší kočky srst nebude mít volné chlupy tak zřejmé .
Přírodních vláken < br >

Pokud ne bavlnu na myšlenku využití umělá vlákna , tam jsou některé přírodní vlákna a materiály , které nejsou catnip na Kitty drápy. Kůže může nebo nemusí pracovat pro vás. Některé kočky milují poškrábání tento povrch , zatímco jiní nechte to být. Juta je silný , přírodní a levné. I když to není nejatraktivnější z přírodních vláken - nebo nejpohodlnější sedět na - . To může vydržet zneužívání kočičí
Ochraň si své investice Spojené

I když kočky jsou méně pravděpodobné, že dráp mikrovlákno čalounění , než jiné materiály , to neznamená, že byste se měli vzdát odradit vaše kočka poškrábání svůj nový nábytek. Mějte Kitty nehty zdobené a poskytnout mu vhodnou škrabadlo . Můžete zkusit uklouznutí na nehty čepice na vaší kočky , k dispozici na adrese obchodech mazlíčka . Pokud je to možné , udržujte Kitty z pokoje s novým nábytkem , pokud jste tam dohlížet . Můžete také použít potahy a přehozy přes nábytek pro ochranu jejich odstranění , když přijde firma .

Copyright © www.421948.com