Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> V souvislosti s Cats >> 

Co Pet nebo slepice by být dobrou volbou pro 8 až 10 - letých na Vlastní & Pečovat o

?

Péče o domácího mazlíčka učí odpovědnosti dětí . Ačkoli základní škola věku jsou děti schopny se starat o různé druhy domácích zvířat , včetně drůbeže , je to vaše zodpovědnost jako rodiče zajistit,zvíře dostane náležitou péči . Vždy zkontrolujte, zda vaše dítě zúčastnilo zvířeti vhodně , a být připraveni , aby se na všechny úkoly nedokončených . Kočky, morčata a některé druhy kuřat může dělat dobré volby jako domácí mazlíčky pro 8 až 10 let.
Kočky a děti Spojené

V době, kdydítě dosáhne věku 8 až 10 let , ona je schopná pečovat o kočku , tak dlouho, jak ona je pohodlné čištění bedničky Kitty . Nebojte se , že vaše dítě bude zapomenout nakrmit Kitty -kočka bude nechat ji vědět, že má hlad . Na rozdíl od menších domácích zvířat ,kočka nevyžaduje velkou dozoru kolem domu a dělá dobrý společník. Kočka potřebovat nějaký vlastní čas a prostor , takže naučit své dítě, aby nechal na pokoji Kitty když jde do úkrytu . Kočky dát lidem vědět, jejich náladu pomocí řeči těla . Vrtí ocasem znamená, kočičí nelibost , zatímcove vzpřímené poloze ocas znamená Kitty je v dobré náladě . Pozorování kočky mohou učit děti, jak reagovat na zvířatech narážky .
Krabi poustevníka Spojené

Zatímco krabi poustevníka můžete udělat dobrý první domácího mazlíčka pro děti , tam jenevýhoda . Nejsou nejaktivnější stvoření , takže preteen děti mohou nudit se s nimi . Některé druhy mohou žít dvě desetiletí. Navzdory svému názvu , jsou komunální tvorové , takže si budete chtít více než jeden. Uchovávejte je společně v teráriu , s pískem a nainstalovat skály pro lezení . Vaše dítě může živit svou krabi poustevníka speciální granule určené pro tyto mazlíčky , spolu s občasnými ovocných lahůdek . Musí jim čerstvé, čisté vody každý den.
Parakeets a děti Spojené

Většina ptáků nedělají dobré mazlíčky pro děti do8 -k- 10 rozsah věku . Pěnkavy , včetně Kanárských ostrovů , jsou příliš přelétavý . Větší ptáci , jako jsou papoušci a Korely , často kousat . Papoušky , nebo andulky , jsouvýjimkou. Tito ptáci mohou vhodné mazlíčky pro dítě 10 nebo tak nějak . Andulky nemusí nutně nechat , když mají hlad , tak musíte zajistit, aby vaše dítě změní vodu a dává pták čerstvé semeno denně. Andulky jíst semena a nechat trup , takže se ujistěte, že to, co se zdá býtplný jídlo jídlo není naplněn trupy . Na

morčata

Jako startér domácího mazlíčka pro 8 -k- 10 set jemorče nebo morče . K dispozici v různých barvách a délkách vlasů , morčata vyžadují pravidelné cvičení , takže vaše dítě by měla být připravena hrát s pet pečlivě každý den. Zatímco ostatní hlodavci - jako jsou myši a křečky - také dobrý první domácí zvířata , morče má poměrně velké rozměry , je vhodnější , aby rukou mladých lidí . Vaše dítě může snadněji manipulovat a mazlit se morče , mnohem více společenské zvíře než ostatní hlodavci domácí zvířata . Morčata potřebují jejich klece čistit několikrát týdně , a musí mít vždy čerstvou vodu , travní seno a čistých krmných pelet k dispozici.
Betta Fish

Pokud je omezený prostor , nebo pokud budete chtít opravdový snadno péče pet pro vaše děti ,betta ryby můžete vyplnit účet. Tyto krásné ryby, také známý jako Bojovnice pestrá , jsou agresivní a musí zůstat v jednotlivých nádržích nebo misek. Betta vyžaduje jen špetku obchodního beta krmivo pro ryby daily-- ukázat vaše dítě správného množství , aby nedošlo k překrmování . Vysvětlete jim, že příliš mnoho potravin poškozuje ryby. Ukázat své dítě, jak změnit vodu v misce odsátím z asi pětinu vody týdně , nahrazovat to s vodou , která stála v jiné nádobě přes noc. Alternativou je udržetnáhradní mísa k dispozici , nechalvodu sedět přes noc. Pak se vaše dítě může Net betta a vložte ho do nové nádoby.
Kuřata a děti

Není to tak dávno , tak děti žijící ve venkovských oblastech měli možnost udržet kuřata , aleměstská /příměstská dvorek kuřecí hnutí otevřel dveře nechat více mladí lidé učí na podporu své vlastní stádo . Péče o kuřata jsou dvakrát denně krmení , zajišťování čisté vody a pravidelné čištění kurníku . To také znamená, sběr vajec pro tabulku . Pokud vaše dítě má rád kuřata , najít místního 4-H klub , aby jí pomohl dozvědět se o kuřecí péče. Je důležité vybrat správné plemen kuřat pro vaše dítě . Chcete- učenlivý , přátelský ptáky. Dobré volby patří Orpington , je Australorp a Cochin .

Copyright © www.421948.com