Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> V souvislosti s Cats >> 

Jsou Swiffer Zametací stroje Bezpečné pro domácí mazlíčky ?

Urban legendy kdysi cestoval člověka k člověku. Teď se šíří daleko rychleji přes internet. Jedna taková městská legenda o Swiffer zametací stroje a jejich údajné toxické pro domácí zvířata . Nejen, že je to fáma neopodstatněné , ale Swiffer zametací stroje jsou navrženy tak, aby uklidit nepořádek pet , které vyplývají z prolévání , špinavé otisky tlap nebo rozlitého jídla. Jako u každého výrobku , před použitím Swiffer zametač přečtěte pokyny pozorně .
Žádnou hrozbu pro zvířata Spojené

Jak s mnoha legendami ,zrnko skutečnosti naklíčené do dezinformace . Swiffer Wet Jet obsahuje malé množství propylenglykol n - propyl- ether nebo propylenglykol n-butyl- etheru . To nejsoustejné jako ethylenglykol , který se nachází v nemrznoucí směsi a je toxický pro psy a kočky . Pokud váš pes se stane , že spotřebují něco z vysavače Swiffer Wet Jet , mohl by dojít k mírné žaludeční nevolnost a zvracet , ale to nebude způsobovat jater nebo ledvin selhání, náhlá smrt nebo na kteroukoli další hororové příběhy v oběhu o produktu.
Pet zmatky, Spojené

můžete použít různé produkty Swiffer v závislosti na konkrétním pet nepořádek jste boj se . Wet Jet rychle zbavuje zablácené otisky tlap , zatímco Sweeper zbaví váš dům pet vlasy. Sweep a Trap zbaví zvířata v zájmovém chovu skvrny , zatímco 360 stupňů Duster zvedne pet alergeny a roztoči , alergeny držet dole .

Copyright © www.421948.com