Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> V souvislosti s Cats >> 

Jak se chránit koček mývalové

Mývalové sportovních roztomilé černé masky , ale také nést vzteklinu a střevní parazit , který může přenášet na člověka a kočky. Odstranění zdroje potravy a zabezpečení vašeho domova a vaše kočka v noci zabránit mývalové ublížit kočičí přítel a poškození vašeho majetku .
Věci, které budete potřebovat
kompost
Pet dveřních zámků
Bungee šňůry nebo drátu
komín SZP
nůžky prořezávání
Chainsaw
Návod
1

Pick up pro kočky a vodní pokrmy, které jsou mimo před setměním a vzít je uvnitř domů. Mývalové , jsou noční , rádi jedí v noci a milovat kočky .
2

Mějte kočku doma v noci. Pokud je vaše kočka má dveře pet , umístěte zámek na to , aby mývalové od vstupu do vašeho domova přes to . Můžete nainstalovat elektronickou pet dveře , které se otevře pro vaše kočka , když přijme signál z jeho límec. Mýval může snadno zjistit, jak otevřít dveře pet . Pokud se člověk dostane dovnitř a je objeven vaši kočku v domě , riziko vážných zranění , a případně vzteklina , existuje. Také nainstalovat komínový kryt v horní části komína , aby se zabránilo přístupu k vaší domácnosti prostřednictvím krbu.
3

Vyjměte kočku ze újmě, kdybymýval dělá vstup zisk . Položte kočku do místnosti s zavřenými dveřmi , zavřete všechny ostatní interiérové ​​dveře a otevřete vnější dveře. Můžete si být jisti , že mýval bude chtít ven - ale nemusí být schopen najít cestu . Humane Society Spojených států radí přesvědčit mývala jít tak, jak to přišlo od corralling jej a pomocí vysavače nebo smetákem povzbudit ho jít - ne hit zvíře s koštětem ; jen bang ji na zem ve směru zvířete. Pokudmýval nemůže najít cestu ven , položte stopu sýra nebo marshmallows , které vedly k otevřeným dveřím , které jsou rozloženy mouku na zem a opustit místnost . Když mýval východy , odejde stopy v mouce , takže víte, že pobřeží je jasné, zavřete dvířka a uvolněte vaše kočka .

Copyright © www.421948.com