Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Školení Kočky >> 

Jak zastavit Cat útočit a kousání , když spíte

Omezení agresi , a poskytuje Vaší kočce řádného výkonu a hranice , vám pomůže odradit negativní chování , jako je kousání a útočení , zatímco vy se snažíte usnout . Spaying nebo kastrovat pomůže kontrolovat přírodní agresi . Ujistit se vaše kočka má správné duševní a fyzickou stimulaci také pomůže zabránit příliš agresivní hru . Naučit se, jak opravit vaše kočka v non - škodlivý způsob, jak ho tato podmínka není dovádění. Návod dovolená 1

spay nebo kastrovat kočku omezit agresivní chování . Kromě zabránění nechtěné vrhy koťat , sterilizace nebo kastrace pomáhá kontrolovat hormonálně vyvolanou agresi . Podle ASPCA , se muži chtějí jít ven hledat potenciální partnery , zatímco ženy se bude snažit , aby si všiml místní mužské populace . Pro mimo kočky , může to vést k kočka bojů a setkání s dopravní , psů a onemocnění . Kočky , které zůstávají uvnitř bude agresivní , nervózní , a vykazují nežádoucí chování, jako je kousání a útočení .
2

Hrát s vaší kočkou vykonávat svou mysl a tělo . Kočky chtějí uplatnit své přirozené nutkání honit , chytit a zabít . Konstruktivní hra , s příslušnými kočičí hračky a hry , vede nejen jim bavit , ale pomáhá jim uspokojit své chutě na lov . Je důležité, aby podmínit vaše kočka kousat během těchto herních sezení . Podpora vaše kočka kousat , okusovat nebo kousat vaše končetiny se ho více pravděpodobné, že pokračovat v tomto chování , zatímco spíte jen . Zaměřte svou pozornost hrát myši a další neživé žvýkat hračky .
3

Zabránit vaše kočka z prohlížení postele jako hrací zóny . Pokud budete hrát s kočkou na své posteli , ona bude přirozeně chtít , aby i nadále hrát, zatímco vy spíte . Udělej si svůj lůžkooff - limity zóny tak , že nespojuje , že prostor ve hře , a to zejména agresivní hra . Je důležité , že jste v souladu s touto politikou . Kočky nebudou schopni rozeznat vhodnou dobu přehrávání z nevhodného času přehrávání . Udělej si svůj posteleno -play zóny po celý den každý den .
4

sprej kočku s láhev s vodou , když se kousne a útoky vás , zatímco vy spíte . Voda jenon- škodlivý způsob, jak napravit negativní chování . Použití sprej pokaždé, když to bude vytvořit zprávu . Bude se odradit , když vidí, dostanete za to . Držte sprej vedle své postele pro snadný přístup .

Copyright © www.421948.com