Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> kočky >> Školení Kočky

Jak na nočník vycvičit Kitten

Kočky jsou zdaleka jedním z nejoblíbenějších domácích zvířat po celém světě . Jako daleká záda jako starověkém Egyptě zdokumentováno , kočky drželi domovy bez myši a za předpokladu, doprovázení po celá staletí . Koťata jsou velmi odolné malí tvorové , i když přizpůsobení , kdo přísné vnitřní život může být frustrující . Nočník školení kotě pomůže udržet váš dům čistý a hygienické a bude vaše kotěcenný člen vaší rodiny . Věci, které budete potřebovat
bedničky
zachází
Hračky
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Nastavit bedničky v klidné , low- dopravní oblasti vašeho domova . Většina lidí dává přednost , aby se Toalety v oblastech, jako je prádelna nebo koupelna snížit na nepříjemný zápach a nabídnout Vaše kotě trochu soukromí .
2

Vyplňte svůj bedničky s čisté, bez prachu zdarma stelivo pro kočky . Kočky , zejména mladí , jsou zvědaví a rádi se kopat v jejich bedničky , tak 3 nebo 4 palce čistého vrhu pomůže udržet vaše kotě obsazena , zatímco se učí používat bedničky .
3

Nakrmte svůj kotě na přísné plánu . Koťátka rostou rychle , a jejich malá těla nejsou schopni čekat tak dlouho mezi nočník přestávky jsou starší kočky . Krmení režim pomůže vaše kotě naučit, kdy je třeba jít .
4

Nastavte si kotě ve své toaletě poté, co se probudí a po jídle . To jsou časy, žedomácí budou s největší pravděpodobností muset používat nočník . Jak zvíře v krabici , jakmile to bude možné dát mu možnost se sdružovat nutkání jít s bedničky .
5

Nechtekotě strávit pár klidných minut v krabici . Zmatek , hluk a provoz může být velmi rušivě a může čerpat kotě od použití bedničky . Stojan tiše vedle vaší kočky , a nechte ji dělat svou činnost bez přerušení .
6

Chvalte kotě , když se správně používá bedničky . Malý dárek , nebo hrát relaci s oblíbenou hračku dáme vaše kočka vědět, že dělá správnou věc a bude podporovat to , aby znovu používat bedničky .
7

Pravidelně čistěte okno . Kočky mohou být velmi vybíravý ašpinavé , páchnoucí toalety může zabránit kotě používat vůbec. Vydlabat špinavou podestýlku jednou denně , a vyprázdnit celý bedničky a zapít jemným bělicím roztokem jednou týdně zabít bakterie a žádné urážlivé pachy . Naplňte krabici s čerstvou podestýlkou ​​podle potřeby .

Copyright © cs.xzhbc.com