Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Školení Kočky >> 

Jak vycvičit kočka používat bedničky

Jedna z nejlepších věcí, o které mají kočku jako domácího mazlíčka je , že jsou , pro nejvíce se rozdělit , soběstačné . Jedna z věcí, která dělá kočky tak soběstačný je, že jakmile byly vrh krabici vyškoleni , už nemusíte starat o spěchá domů , aby je ven . Dobrou zprávou je, že za normálních okolností nebude trvat příliš dlouho , aby vrhu trénovat kočku . Věci, které budete potřebovat
bedničky
Spousta čisté podestýlky
kočka léčí
Zobrazit další instrukce
Jak vycvičit kočka používat bedničky klipart < br > 1

Umístěte čistou bedničky a vaše kočka v místnosti, která s non - porézní podlahy . Ty by měly v plánu na udržení kočku v této místnosti , dokud nejsou vrh boxoval vyškoleni . Měli byste dát bedničky na jedné straně místnosti a deku a potravin a misku s vodou na druhé straně místnosti . Vaše kočka bude muset zůstat v této místnosti , dokud se důsledně používat bedničky .
2

Položte kočku na pravidelném krmení plánu , když jste bedničky školení ji . Tím, krmení vaše kočka najednou , budete moci určit, přibližně v kolik hodin to bude muset používat bedničky . Pokaždé, když vidíte vaše kočka používat bedničky , chválit ho , pohladit ho a dát mu kočičí pamlsek . Chcete-li přesvědčit kočku , žebedničky jedobrá věc .
3

Poté, co vaše kočka je pryč několik dní bez nehod , můžete mu umožnit , aby se běh dům . Když se to stane, můžete nastavit další Toalety v ostatních místnostech a nechat vaše kočka má chod domu .
4

Mějtebedničky čisté . Kočičí jsou přírodní elegantní šílenci . Oni by raději mít nehodu na čistou podlahu místo ve špinavé bedničky .

Copyright © www.421948.com