Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Velikost miniaturních trpasličích kočky

Je to lákavé , že chce , aby se vaše kotě v jejím současném stavu maličký . A kotěte odvolání přesahuje její velikosti , že je hravý , zvědavý a když je čas , aby přitulit ,velký cuddler . Menší kočky , jako jsou miniaturní kočky a trpasličích kočky , zachovat hravý vzhled , zatímco oni stárnou . Trpasličí Kočky

Trpasličí kočky nejsou přiměřené pro normální kočky , místo toho , tyto kočky mají genetickou mutaci způsobující krátké nohy . Původní trpaslík kočkaMunchkin , který byl uznán Mezinárodní výstava koček asociace jako nové plemeno v roce 1994 . Munchkins jsou malé až středně velké kočky s krátkýma nohama , obvykle o hmotnosti mezi 5 a 9 liber. Dwarf Cat Association vytvořila seznam schválených trpasličích plemen . Křížený s Munchkins , další trpasličí plemena patří Bambino , dwelf , Napoleon , Skookum , jehňátko , Genetta a minskin . Kočky vlastnit genetické mutace jsou chováni k dosažení tohoto krátkého přepravu . Ačkoli není tam žádný výška směrnice uvedené v trpasličích kočky , svět je nejkratší žijící kočkaMunchkin jmenoval Fizz Dívka stojí 6 palců vysoký v kohoutku , vydělávat si titul Guinness světový rekord v říjnu 2011 .
Miniaturní Kočky

Pokud jste někdy dát svetr do sušičky bez rozmýšlení o tom, a skončil s něčím, co jste mohli nosit , pokud jste byli na základní škole , můžete získat představu o miniaturní kočky . Miniaturní kočky jsou asi polovičnívelikost normální kočky a připomínají menší verzí normálních velkých koček . Ačkoliminiaturní neníuznán plemeno , jeminiaturní Cat Registrace v USA , která rozlišuje mezi šálek kočka , stojí více než 6 palců na rameni a hračka kočka , maxing na 8 palců. Miniaturní kočky mají tendenci vážit mezi 5 a 12 kg a jsou již než 12 centimetrů od spodní části krku ke kořeni ocasu .

Typy Miniaturní Kočky
< br >

Tam jsou četné miniaturní kočičích plemen , včetně amerického miniaturního kočky , na toybob a miniaturní Peršany . Americký miniaturní je asi polovičnívelikost průměrné domácí kočka , nepřesahující 7 liber úplně dospělý . Plemena jako manský , perské a siamské kočky byly použity k výrobě tohoto malou kočku . Toybob jeruský miniaturní kočka , omezena na Rusku , a miniaturní Peršané jsou chováni stále v Severní Americe . Miniaturní kočky jsou chováni selektivně chovu malých koček , a vzhledem k jejich velmi malé velikosti při narození , jsou velmi zranitelní během prvních měsíců . Většina chovatelů se před 5 nebo 6 měsíců věku neprodává miniaturní koťátka . Zpoždění zajišťuje, že kotě je zdravé a dává chovatel představu o kočky konečné velikosti .
Postupovat s opatrností

Některé kočky , jako je Singapura , jsou pouze malá plemena , není považováno za miniaturní kočky . Pochybný chovatelé se snaží vydávat malé kočky nebo impulzy runt z vrhu jako miniaturní koček nebo šálek kočky . Originální miniaturní nebo trpasličí kočky jsou selektivně chováni být konzistentní malé velikosti a zdraví . Miniaturní kočky mají potenciální zdravotní problémy , včetně srdečních šelestů a rozšířené srdce , záchvaty a potenciální neurologické problémy , měkké místo na lebce , růstové retardace způsobuje měkké nebo deformované kosti , růst masové pomalu svalů způsobující slabost , zkrácenou životnost a neodlévaných nebo poškozené reprodukční orgány . Mějte na paměti, že bez ohledu na to , jak malá je vaše kočka , ona ztratí její koketní způsoby , ona nemůže zůstat kotě navždy , bez ohledu na její rodokmenu

.

Copyright © www.421948.com